Felietony

Manubia rusza na świat, wersje US i UK już działają

Grzegorz Marczak
Manubia rusza na świat, wersje US i UK już działają
16

Konrad Latkowski poinformował, że jego serwis właśnie pojawił się w wersji dla mieszkańców UK, jak rozumiem wcześniej ruszył też wersja dla US. Rozmawiałem wcześniej z Konradem i wiem jak dużo wysiłku kosztowało go doprowadzenie do startu obu tych serwisów (głównie sprawy rozliczeniowo finanso...

Konrad Latkowski poinformował, że jego serwis właśnie pojawił się w wersji dla mieszkańców UK, jak rozumiem wcześniej ruszył też wersja dla US.

Rozmawiałem wcześniej z Konradem i wiem jak dużo wysiłku kosztowało go doprowadzenie do startu obu tych serwisów (głównie sprawy rozliczeniowo finansowe specyficzne dla każdego runku) dlatego należą się tym większe brawa za to, że się udało.Jeśli nie znacie usługi Manubia to przypomnę, że jest to narzędzie pokazujące nam dość dokładne informacje na temat wybranych sprzedawców na Allegro a wersjach zagranicznych obejmując również międzynarodowe serwisy aukcyjne. W narzędziu raportowane są takie rzeczy jak sprzedaż według godziny, tygodnia, dnia, po kategoriach, aukcjach i wyrażeniach użytych w aukcjach.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Startupmanubia