14

Lokter.pl na iPhona już za chwileczkę (czeka na akceptacje)

Nie wiem czy pamiętacie opisywany na blogu serwis Lokter.pl. Dla przypomnienia – Lokter pomysłem przypomina miks serwisu Forsquare z mikroblogiem. Jednak w przeciwieństwie do Foursquare w Lokterze nie jest najważniejsze gdzie teraz jesteśmy i jakie właśnie odkryliśmy miejsca, ale to, co się ciekawego dzieje w okolicy. Kiedy pierwszy raz opisywałem ten serwis (która starannością wykonania […]

Nie wiem czy pamiętacie opisywany na blogu serwis Lokter.pl. Dla przypomnienia – Lokter pomysłem przypomina miks serwisu Forsquare z mikroblogiem. Jednak w przeciwieństwie do Foursquare w Lokterze nie jest najważniejsze gdzie teraz jesteśmy i jakie właśnie odkryliśmy miejsca, ale to, co się ciekawego dzieje w okolicy.

Kiedy pierwszy raz opisywałem ten serwis (która starannością wykonania i pomysłem bardzo mi się spodobał) wspominałem, że bardzo brakuje mi aplikacji na urządzenia mobilne. Już wtedy w komentarzu przeczytałem, że powstaje aplikacja na iphona.

Dziś natomiast na stronie Loktera na FB jest info o tym, że aplikacja czeka już na akceptację w App Store, dodatkowo mamy też pierwsze screeny:Po obrazkach nie można za wiele wywnioskować. Nie będzie chyba jednak na początku opcji check-in znanej z takich serwisów jak chociażby foursquare. Mam nadzieję natomiast, że będzie funkcjonalność rozpoznawania naszej obecnej lokalizacji i na bazie tego informowania co ciekawego dzieje się w pobliżu.

W każdym razie ja na pewno przetestuję Loktera na iphonie i będzie to chyba moja pierwsza polska aplikacja z jakiej będą korzystał.