Seriale

Znamy datę premiery marvelowskiego "Lokiego". Serial trafi do ramówki już w czerwcu!

Kamil Świtalski
Znamy datę premiery marvelowskiego "Lokiego". Serial trafi do ramówki już w czerwcu!
1

O tym że powstaje serial Loki wiemy od dawna. Dzisiaj Marvel podzielił się oficjalną datą premierą telewizyjnej serii o ich geniuszu zła!

Plan premier filmów i seriali dla 4. fazy Marvel Cinematic Universe wygląda na naprawdę napięty. Otworzy go swoim filmem Czarna Wdowa, a tuż po niej zaserwowany zestawnie Loki. Serial ma trafić do oferty usługi Disney+ już 11 czerwca.

Fani którzy wierzyli w dotychczasowe plotki sugerujące że serial zadebiutuje jeszcze w maju prawdopodobnie będą odrobinę zawiedzeni, ale — na szczęście — tym razem to raptem kilka tygodni opóźnienia. Opowieść o marvelowskim antybohaterze od pierwszych, grudniowych, zapowiedzi wzbudza sporo emocji — trudno się dziwić. Fani superbohaterskich opowieści są niezwykle spragnieni kolejnych opowieści o ich ulubieńcach, a Loki to postać z ogromnym potencjałem. Jak się wcześniej dowiedzieliśmy — na pierwszą serię "Lokiego" składać się będzie sześć epizodów i osadzona zostanie tuż po wydarzeniach z Avengers: Endgame.

Zapowiada się dobrze, ale cóż... wciąż czekamy na Disney+ w Polsce. Według oficjalnych informacji podanych w 2020 — jeszcze w tym roku mielibyśmy doczekać się oficjalnego startu usługi, na tę chwilę jednak nie znamy żadnych szczegółów.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu