LG

LG Vivace: nowa linia inteligentnych pralek i suszarek już dostępna w Polsce!

Kamil Świtalski
7

Chyba już wszyscy przywykliśmy do tego, że w dzisiejszych czasach wszystkie nasze urządzenia są smart. Nie tylko telefony i komputery naszpikowane są nowoczesnymi technologiami, ale również sprzęty AGD. LG wprowadza właśnie na polski rynek serię pralek i suszarek Vivace, które w działaniu wspomaga sztuczna inteligencja!

Nowa linia pralek i suszarek LG Vivace już dostępna w Polsce. Dla zabieganych, wymagających, dla każdego!

Łatwiej, szybciej, lepiej, wydajniej i z dbałością o energię — właśnie tak działają nowe pralki i suszarki LG Vivace! Ponadto nowoczesne urządzenia wykorzystują parę wodną, która pomaga usunąć alergeny bez ingerowania w jakość i trwałość tkanin, zaś funkcja Steam Softener pozwoli zmiękczyć twarde i szorstkie tkaniny bez sięgania po dodatkowe środki chemiczne. Bezpośredni napęd 6 Motion Direct Drive pozwala efektywniej wypłukiwać środek piorący, zaś nasze pranie jest czyściejsze niż kiedykolwiek — pralka naśladuje ruchy, które wykonujemy przy praniu ręcznym.

Linia pralek LG Vivace oprócz wydajności chce także zachwycać szybkością — dzięki funkcji TurboWash 360, cały cykl prania trwać będzie niespełna 40 minut. Ale poza tym że nowe urządzenia są niezwykle szybkie, są też energooszczędne — wszystkie mają klasę energetyczną A+++-50, a ponadto producent oferuje 10-letnią gwarancję. Jeżeli zaś zależy Wam na wygodzie, z pewnością docenicie tamtejszy wkład sztucznej inteligencji. AI DD zapewnia dodatkowy komfort związany z obsługą: inteligentne głośniki pozwalają sterować pralką za pomocą komend głosowych, a cały progres możemy podglądać z poziomu aplikacji SmartThinQ.

Suszarki LG Vivace nie pozostają w tyle. Producent także zadbał o implementację w nich najnowszych technologii, które pozwolą zaoszczędzić czas i energię. Podwójna inwerterowa pompa ciepła pozwala nam zadecydować czy zależy nam na ekspresowym, bezpiecznym dla tkanin, suszeniu — czy nie mamy problemu z tym by cały proces potrwał nieco dłużej. Inteligentny system jest w stanie samodzielnie wykryć stopień zawilgocenia i dobrać odpowiedni program suszenia. Producent obiecuje, że najnowsze urządzenia 2 kg prania będą w stanie wysuszyć w niemalże 36 minut — zaś w trybie energoszczędnym zajmie im to tylko 9 minut dłużej. Suszarki LG Vivace także obsłużymy za pomocą mobilnej aplikacji!

Wszystkie najnowsze urządzenia znajdziemy w największych sieciach handlowych. Ceny pralek z serii LG Vivace wahają się od 1700 do 4500 PLN, suszarek — od 3000 do 4700 PLN.

Ruszyła nowa akcja LG - #podzielsięubraniem

A skoro już jesteśmy przy najnowszych urządzeniach do prania i suszenia LG, warto także wspomnieć o jej nowej akcji społecznej polegającej na zbieraniu ubrań dla potrzebujących. Wszyscy zainteresowani wzięciem w niej udziału, mogą w warszawskiej Klubokawiarni Życie Jest Fajne (ul. Grójecka 68) zostawiać odzież która trafi do potrzebujących. LG pomogło tam stworzyć "stacjonarną pralnię" wraz z suszarnią, w której będzie można wyprać, zdezynfekować i wysuszyć ubrania — zaś Fundacja Daj Herbatę zadba o to, by trafiły one do wszystkich najbardziej potrzebujących. Odzież można przekazywać we wtorki i czwartki w godzinach 12-20.

W LG tworzymy innowacje, z których korzystają ludzie na całym świecie, a mottem przewodnim marki jest hasło „Innovations for a better Life”. Jednocześnie staramy się, aby z naszych technologii, mogli skorzystać również ludzie najbardziej potrzebujący. Cieszymy się ogromnie, kiedy nasze produkty, jak pralki czy suszarki mogą choć trochę ułatwić im niełatwą codzienność i pomóc przed nadchodzącą zimą. Dołączyliśmy do ruchu społecznego „social sharing” aby zachęcać do dzielenia się z innymi tym, co mamy dobrego w swoich markach, firmach, czy produktach jak również w nas samych — Ewa Lis, Senior PR Manager, LG Electronics Polska.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu