LG

Pierwszy LG Brand Store w Europie otwarto dziś w Warszawie: uroczyste otwarcie i pełna gama produktów

Kamil Świtalski
8

Miłośnicy produktów firmy LG mają powody do radości. Otwarto właśnie pierwszy LG Brand Store w Europie - czego można się po nim spodziewać?

Marka LG już dawno temu rozkochała w sobie Polaków. W polskich domach można znaleźć wiele sprzętów koreańskiego producenta — a jako że ich oferta jest niezwykle bogata, to jest szansa dopatrzeć się ich w każdym pomieszczeniu. Będąc z wizytą w Korei miałem szansę odwiedzić tamtejsze sklepy firmowe i nie ukrywam, że... byłem odrobinę zdziwiony tym, co zastałem. Spodziewałem się czegoś na wzór Apple Store, a tamtejsze Brand Store niczym ich nie przypominały. Nie wspominając już o tym, że było tam sporo urządzeń konkurencyjnych firm. A jak na ich tle wypada pierwszy LG Brand Store w Europie, który otwarto dziś w Warszawie w Galerii Klif?

Po oficjalnym otwarciu, w którym wzięli udział prezesi firmy Brian Na, Howard Lee oraz Ambasador Korei w Polsce, przyszedł czas na krotką prezentację na temat produktów LG w Polsce, modeli cieszących się największą popularnością oraz... wycieczkę po nowootwartym sklepie.

Tak wygląda LG Brand Store w Warszawie!

Koreańskie sklepy LG zdziwiły mnie swoim rozmiarem oraz obecnością produktów innych firm. Tutaj nic takiego nie ma miejsca. Cała ekspozycja składa się z produktów LG: od telewizorów, przez lodówki, komputery, smartfony, ekspresy, na pralkach i szafach parowych (LG Styler) kończąc. Poza ciekawie zaprojektowaną powierzchnią sklepową, znalazło się tam również miejsce dla pomieszczeń urządzonych jak domowy salon i... pokój biurowy, wyposażonych w produkty koreańskiego giganta.

Jeżeli planujecie zakup urządzeń od LG, albo po prostu chcielibyście samodzielnie sprawdzić je przed zakupem — to miejsce, obok którego nie możecie przejść obojętnie. Sklep LG Brand Store rusza już dziś i znajdziecie go w Galerii Klif, przy ulicy Okopowej 58/72 w Warszawie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu