Lenovo

Lenovo Yoga Book C930 to laptop, tablet, tablet graficzny i czytnik e-booków w jednym. To nie może się udać? A jednak!

Michał Pisarski
Lenovo Yoga Book C930 to laptop, tablet, tablet graficzny i czytnik e-booków w jednym. To nie może się udać? A jednak!
6

Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego? Powiedzcie to Lenovo - firma zaprezentowała na targach IFA... no właśnie, czym właściwie jest Yoga Book C930? Takim Lenovo Yoga Kindle Galaxy Note'em. I to całkiem niezłym.

Lenovo Yoga Book C930 to następca urządzenia, które bardzo spodobało mi się podczas targów IFA dwa lata temu. Niestety, mimo iż pierwsza generacja była innowacyjna, miała sporo wad - na płaskiej klawiaturze nie dało się pisać zbyt szybko, wersja z Windowsem zamulała, a z Androidem oferowała niedopracowany system, brakowało podglądu notatek na dolnej części gadżetu... Dobra, chyba wiecie już o co chodzi. W każdym razie C930 rozprawia się ze zdecydowaną większością wad poprzednika, a moim zdaniem jest wręcz najciekawszym sprzętem dla zwykłych klientów, jaki został zaprezentowany podczas IFA 2018. Chcecie wiedzieć więcej? Obejrzyjcie film!

Tak, zdaję sobie sprawę z tego, że Yoga Book nie trafia w potrzeby każdego, ale koncepcja jest moim zdaniem rewelacyjna. A co Wy sądzicie o tym gadżecie? Podzielcie się własną opinią w komentarzach.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu