Felietony

Lenovo w specjalnym konkursie dla czytelników Antyweb! Mamy dla was tablet!

Grzegorz Marczak
Lenovo w specjalnym konkursie dla czytelników Antyweb! Mamy dla was tablet!
276

Jak pisaliśmy na Antyweb rok 2012 był zdecydowanie rokiem tabletów, jeszcze kilkanaście miesięcy temu wybór jeśli chodzi o tę kategorię urządzeń był bardzo ograniczony. Dziś trudno jest tak naprawdę policzyć z iloma modelami mamy do czynienia a producenci zaczęli zdrowy dla klientów wyścig nie t...

Jak pisaliśmy na Antyweb rok 2012 był zdecydowanie rokiem tabletów, jeszcze kilkanaście miesięcy temu wybór jeśli chodzi o tę kategorię urządzeń był bardzo ograniczony. Dziś trudno jest tak naprawdę policzyć z iloma modelami mamy do czynienia a producenci zaczęli zdrowy dla klientów wyścig nie tylko jeśli chodzi o cenę ale również o jakość i technologie.

Piszę o tym dlatego, że mamy dla was świetny konkurs w którym do wygrania jest właśnie tablet. Tym razem przy współpracy z Lenovo chcę was zachęcić do kreatywnej odpowiedzi na jedno pytanie. W zamian zwycięzca zostanie obdarowany tabletem Lenovo IdeaTab A2107.

Na początku dwa słowa o tym urządzeniu. IdeaTab A2107 to 7 calowy tablet napędzany procesorem ARM Cortex A9 1GH. Z wbudowaną pamięcią 16 GB ale też ze złączem microSD. Na pokładzie mamy Android 4.0 i co moim zdaniem bardzo ważne modem 3G (Lenovo też zapewnia 2 letnią gwarancję na to urządzenie).
Moim zdaniem ten sprzęt może być ciekawą alternatywą dla o wiele droższych urządzeń tego typu. Na pewno warto sprawdzić jak działa w praktyce i taką szansę będzie miał zwycięzca konkursu:)

Przechodząc jednak do konkretów. Jeśli chcecie wziąć udział w konkursie musicie w komentarzu do tego tekstu napisać dlaczego powinniście dostać tablet i do czego wykorzystacie tego typu urządzenie. Liczę na kreatywne i pomysłowe odpowiedzi. Konkurs zaczynamy już teraz. Odpowiedzi zbieramy do 15 stycznia. Rozstrzygnięcie i ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 20 stycznia.

Oto regulamin konkursu:

1. Konkurs rozpoczyna się dokładnie teraz, czyli 03.01.2013
2. Nagrodą w konkursie jest tablet Lenovo IdeaTab A2107
3. Sponsorem nagrody jest firma Lenovo.
4. Sponsor nagrody uiści odpowiedni podatek, związany z nagrodą.
5. Ci, którzy podejmą rękawicę mają czas do 15.01.2012 na odpowiedź na pytanie : Dlaczego powinniście dostać tablet i do czego wykorzystasz.
6. Odpowiedzi na pytanie (i jednocześnie formalne zgłoszenia do konkursu) prosimy umieszczać w komentarzach pod tym tekstem
7. Wszelkie zgłoszenia, zawierające obraźliwe czy też złośliwe teksty w stosunku do firm, oferujących daną usługę / produkt czy też firm, publikujących oferty będą kasowane. Celem jest dobra zabawa, a nie popis zgryźliwości i złośliwości.
8. Zwycięzcę wybieram osobiście razem ze sponsorem nagrody. Jeśli chodzi o kryteria to liczy się kreatywność i oczywiście dobry pomysł.
9. Zwycięzca zostanie ogłoszony 20.01.2013
10. Wykluczenia z konkursu : Ja i moi krewni ani tez pracownicy i współpracownicy firmy Lenovo nie mogą brać udziału w konkursie i wygrać nagród.
11. Organizatorem konkursu jest Grzegorz Marczak i do niego możecie kierować ewentualne reklamacje (na adres grzegorz.marczak@gmail.com) do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antywebkonkursLenovo