E-sport

Czy Izak i spółka wygrają Lenovo Legion GeForce GTX Challenge?

Artur Janczak
Czy Izak i spółka wygrają Lenovo Legion GeForce GTX Challenge?
3

Wiele ciekawych imprez związanych z grami mamy już za sobą. Nie oznacza to jednak, że sezon się zakończył. W Paryżu w dniach 18–19 listopada 2017 odbędzie się druga edycja GeForce GTX Challenge, która w tym roku jest wspierana przez Lenovo. Osiem drużyn reprezentujących różne kraje Europy zmierzą się ze sobą w: PlayerUnknown’s Battlegrounds, Rocket League, Overwatch, Rainbow Six: Siege, Project CARS 2 i Pro Evolution Soccer 2018. Czy podobnie jak w pierwszym turnieju, to zespół z naszego kraju zajmie pierwsze miejsce? Na to wszyscy liczymy!

Czym w ogóle jest Lenovo Legion GeForce GTX Challenge?

W przeciwieństwie do innych wydarzeń esportowych, tutaj drużyny składają się z najpopularniejszych i najlepszych streamerów Twitcha oraz gwiazd YouTube. W turnieju weźmie udział: Polska, Francja, Niemcy, Włochy, Skandynawia, Wspólnota Niepodległych Państw, Hiszpania i Wielką Brytania. Będzie to spektakularna bitwa nie tylko o sławę, ale też o wspaniały sprzęt dla społeczności uczestników. Nagrody, jakie będzie można zdobyć są naprawdę atrakcyjne i rywalizacja na pewno będzie zacięta!

Cztery najszybsze GPU na rynku gamingowym - GeForce GTX 1080 Ti, a także 4 laptopy Lenovo Legion Y720. Taki oto sprzęt mogą wygrać dla swoich fanów Izak, Nervarien, Leh i Saju. To własnie oni będą reprezentować Polskę i grać na najnowszych, wybranych przez organizatora komputerach. Lenovo Legion Y920 Tower z grafiką GeForce GTX 1080 i zakrzywionym monitorem Lenovo Y27g dostarczą najwyższą możliwą jakość i płynność działania.

Przebieg turnieju będzie można śledzić na żywo pod adresem www.twitch.tv/nvidia

Raz już się udało!

W pierwsza odsłonie GTX Challenge Polskę reprezentowali: Izak, Rock i Kubson. To właśnie oni zwyciężyli w zawodach organizowanych przez firmę nVidia. Każda z drużyn musiała walczyć w takich grach jak: Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2: Overthrow, GOATZ, Project Cars, Chivalry: Deadliest Warrior oraz Shovel Knight. Samych uczestników było mniej niż w omawianej drugiej edycji, gdyż do imprezy przystąpiło siedem zespołów po trzech zawodników. Nie było łatwo i przeciwnicy uzyskali naprawdę dużo punktów. Do samego końca nie było pewne, że to nasza trójca zajmie pierwsze miejsce, ale udało się pozostawiając konkurentów w tyle. Tabela wyników po zakończeniu turnieju wyglądała następująco:

1. Polska – 155 pkt
2. Niemcy – 147 pkt
3. Kraje nordyckie – 145 pkt
4. Francja – 143,5 pkt
5. Włochy – 127,5 pkt
6. Hiszpania – 92 pkt
7. Wielka Brytania – 72 pkt

To nie koniec atrakcji!

Imprezie Lenovo Legion GeForce GTX Challenge będzie towarzyszyła akcja promocyjna, przygotowana wspólnie z siecią sklepów X-kom. Przy zakupie komputera Lenovo IdeaCentre Y710 Cube ( kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1060 6 GB, 16 GB RAMu oraz dyskami 240 GB SSD i 1 TB HDD ) w cenie 4899 złotych otrzymacie za darmo 27-calowy, zakrzywiony monitor gamingowy Lenovo Y27f z odświeżaniem 144 Hz, o wartości 1899 złotych.

Jeżeli natomiast preferujecie laptopy, to dla wszystkich osób, które zakupią Lenovo Legion Y720 ( Intel Core i7-7700HQ, kartą grafiki GeForce GTX 1060 6 GB, 8 GB RAMu oraz dyskiem o pojemności 1 TB ) w cenie 5969 złotych, czeka zestaw gratisowych gier:

- Assassins' Creed: Origins
- Battlefield 1 Rewolucja
- Overwatch: Game of the Year

Więcej informacji o drużynach i ich statystykach, a także całym wydarzeniu znajdziecie na tej stronie: http://www.nvidia.pl/object/legion-gtx-challenge-pl.html

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu