Netflix

Lauren Hissrich zrobiła wywiad z Andrzejem Sapkowskim o Wiedźminie [wideo]

Kamil Pieczonka
13

Wiedźmin to bez wątpienia jedna z najważniejszych produkcji dla Netfliksa w tym roku. Świadczy o tym chociażby liczba materiałów promocyjnych, które masowo pojawiają się w ostatnich tygodniach. Dzisiaj opublikowano najnowszy z nich, Lauren Hissrich przeprowadza wywiad z samym Andrzejem Sapkowskim.

Andrzej Sapkowski opowiada o Wiedźminie

Do premiery Wiedźmina pozostał zaledwie tydzień, Ci którzy zarezerwują sobie cały dzień, o tej porze będą już pewnie po seansie wszystkich odcinków. Nic więc dziwnego, że Netflix buduje napięcie i zagęszcza atmosferę. Tym bardziej, że udało im się namówić na wywiad samego Andrzej Sapkowskiego, który rozmawia z Lauren Hissrich, główną scenarzystką, na temat swoich książek i oczekiwań dotyczących serialu. Przy okazji mamy też krótką relację z planu filmowego, który odwiedził autor całej sagi o Wiedźminie. Baa Pan Andrzej nawet się uśmiechnął i pochwalił się świetną angielszczyzną. Polecam obejrzeć ten krótki materiał.

Cały pierwszy sezon, czyli 8 odcinków powinien pojawić się na Netfliksie już 20 grudnia około 9:00 rano. Serial będzie dostępny nie tylko z oryginalną ścieżką dźwiękową, ale również z lektorem oraz dubbingiem, w którym w rolę Geralta wcielił się sam Michał Żebrowski. Najnowszy zwiastun sprawia, że czekam na te premierę z wypiekami na twarzy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu