Seriale

Laleczka Chucky powraca i to w formie serialu. Strach się bać

Paweł Winiarski
5

Z jednej strony chciałbym żeby stare, w pewien sposób kultowe produkcje zostawiono wreszcie w spokoju, z drugiej jestem bardzo ciekawy co fajnego można zrobić tworząc serial o Laleczce Chucky. O ile coś fajnego można w ogóle stworzyć.

Można tego antybohatera lubić lub nie, trudno jednak powiedzieć, żeby seria Child's Play nie miała swojego dużego wpływu na filmowe horrory. Trzeba jednak pamiętać, że to były zupełnie inne czasy, posługiwano się innymi sposobami na przestraszenie widza - jednak pomysł był na tyle trafiony, że sam lata temu nieźle się na tych filmach wytrząsłem ze strachu. Czy tak samo będzie z nowym serialem? Dobrze przeczytaliście, powstaje serial z Laleczką Chucky.

Produkcje oficjalnie zapowiedziała stacja Syfy. Za serial ma odpowiadać Don Mancini - ten sam, który od lat stoi za filmowymi "przygodami" postaci. Dobrymi, czy złymi, to już musicie ocenić sami. Nowsze produkcje nie cieszyły się raczej taką popularnością, jak filmy z przełomu lat 80. i 90. ubiegłego wieku więc tak naprawdę może być różnie. Tyle dobrego, że za serialem stać będzie osoba z doświadczeniem w temacie Chucky'ego.

Konkretna data nie została jeszcze ujawniona, internet donosi jednak, że premiery powinniśmy spodziewać się na przełomie 2020 i 2021 roku. Chucky ma zamieszkać na podmiejskim osiedlu, gdzie trafi po wyprzedaży. Oczywiście od razu rozpęta piekło zabijając w brutalny sposób kolejnych mieszkańców.

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu