Telekomy

Lajt Mobile - jedyny z operatorów wirtualnych z promocją na Black Friday

Grzegorz Ułan
Lajt Mobile - jedyny z operatorów wirtualnych z promocją na Black Friday
8

Umknęła mi dziś jedna promocja telko, którą ogłosił dziś Lajt Mobile, operator wirtualny na nadajnikach Plusa. Na szczęście dostępna będzie do 25 listopada, więc każdy chętny zdąży jeszcze z niej skorzystać.

Dość szczegółowo przyglądałem się całej ofercie Lajt Mobile w połowie września tego roku, kiedy stwierdziłem, że mają najbardziej kompleksową ofertę wśród operatorów wirtualnych. Znalazłem w ich ofercie i pakiety abonamentowe, i z krótkim terminem zobowiązania, na kartę, dla par, a nawet dla firm.

Na Black Friday również nie zawodzą i przygotowali ciekawą propozycję dla osób szukających taniej nielimitowanej oferty na abonament. Jest też coś dla „karciarzy” na promocyjne doładowania konta.

Promocyjna oferta abonamentowa dotyczy trzech pakietów NO LIMITS S, NO LIMIT L i LAJTOWY HIT.

Pierwszy pakiet, który teraz dostępny jest teraz za 7,49 zł miesięcznie, zawiera nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne, ale już wiadomości SMS/MMS płatne. Drugi z pakietów za 9,99 zł miesięcznie zawiera nielimitowane rozmowy, ale tylko na numery komórkowe, nielimitowane SMS-y - MMS-y płatne 33 grosze oraz 10 GB transferu danych. Ostatni z pakietów wygląda dobrze, jeśli chodzi o transfer danych, bo limit ustawiony jest aż na 30 GB, do tego również nielimitowane rozmowy komórkowe i SMS-y. Całość za 14,99 zł miesięcznie.

We wszystkich trzech pakietach mamy ustawiony lejek (32 kb/s) po wykorzystaniu transferu oraz wymagają podpisania umowy na 6 miesięcy - tak więc jest to dobry motyw na przetestowanie operatora, pół roku to wystarczający czas na sprawdzenie go w swojej lokalizacji i w terenie, po okazyjnej cenie.

Co dla kartowców? Również do 25 listopada, każde doładowanie za minimum 10 zł zwiększa kwotę doładowania o 50%.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu