Telekomy

Nowe oferta internetu mobilnego w Aero2. Dostajesz 70 GB, prędkość wybierasz sobie sam

Grzegorz Ułan
Nowe oferta internetu mobilnego w Aero2. Dostajesz 70 GB, prędkość wybierasz sobie sam
25

Dość zaskakująca oferta internetu mobilnego pojawiła się na stronach Aero2. Zmian, doczekała się także oferta a2mobile.

Ale po kolei - do tej pory w Aero2 dostępne były trzy pakiety na internet mobilny - Economy za 2 zł miesięcznie z limitem 500 MB, Premium za 5 zł miesięcznie z limitem 3 GB i First Class za 30 zł za 30 GB. To była fajna oferta, każdy w zależności od potrzeb mógł wybrać sobie interesujący pakiet internetu na pełnej prędkości.

Mam nadzieję, że ta wersja zostanie, bo nowa oferta jest przeznaczona chyba do zupełnie innego klienta, któremu nie straszne są ograniczenia prędkości.

Teraz mamy 3 nowe pakiety, wprawdzie o jednym limicie i to dość dużym 70 GB, ale od razu z ograniczeniem prędkości - pakiet Flex z ograniczeniem do 512 kb/s za 10 zł, pakiet Yoga z ograniczeniem do 1 Mb/s za 30 zł i pakiet Zen z ograniczeniem do 5 Mb/s za 50 zł.

Jak dla mnie rozbój w biały dzień, w takim nju mobile za internet mobilny 40 GB zapłacimy 29 zł, a po pół roku będziemy mieli w tej samej cenie 80 GB bez żadnych ograniczeń prędkości, a tu z 1 Mb/s...

Takie ograniczenie przypomniało mi ofertę a2mobile z najbardziej elastycznym pakietem, w którym za 19,90 zł można korzystać z nielimitowanych rozmów, wiadomości i pakietu internetu, w przypadku którego, po przekroczenia transferu 5 GB w danym okresie rozliczeniowym, prędkość zostawał obniżona do 3 Mb/s, po przekroczeniu 10 GB – do 1 Mb/s, a po 15 GB zostawaliśmy z lejkiem 512 kb/s. Te pakiety można sobie włączać i wyłączać obniżając cenę o 9,90 zł.

Teraz te pakiety wzbogacone zostały o dodatkowe trzy pozycje, które łączą po dwie usługi, czyli możemy do wiadomości dobrać, albo internet albo rozmowy lub skorzystać z innej konfiguracji w cenie 15,90 zł.

Dla przypomnienia wspomnę jeszcze o niedawnym włączeniu dotychczasowych klientów a2mobile do bazy klientów Premium Mobile.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu