Po Godzinach

Kultowy serial Zagubieni w kosmosie

PW
Paweł Winiarski
9

Macie ochotę na jeszcze więcej science-fiction od Netflix? W takim razie szykujcie się na odświeżoną wersję Zagubionych w kosmosie.

Już 13 kwietnia na platformie Netflix zadebiutuje nowa wersja kultowego serialu z lat 60-tych ubiegłego wieku. Zagubieni w kosmosie przeniosą nas do roku 2046 kiedy to kolonizacja innych planet stała się możliwa, a Robinsonowie pomyślnie przeszli testy, dzięki czemu znaleźli się w gronie wybrańców, którzy poszukują nowego, lepszego świata. Jak to w życiu jednak bywa, coś nie idzie po ich myśli i muszą wylądować na nieznanej planecie. Tam będą musieli natomiast przetrwać i stawić czoła obcej rzeczywistości.

Obsada serialu Zagubieni w kosmosie

W rolach głównych występują Toby Stephens (Piraci, Śmierć nadejdzie jutro) jako John Robinson oraz Molly Parker (House of Cards, Deadwood) jako Maureen Robinson. Do tego młoda obsada, czyli dzieci Robinsonów: Taylor Russel (Wrogie niebo) jako Judy, Mina Sundwall (Plan Maggie, Tytuł do praw) jako Penny oraz Max Jenkins (Sense8, Betrayal) jako Will Robinson.

Za produkcję serialu odpowiada Legendary Television, a scenariusz napisał duet Matt Sazama i Burk Sharpless (odpowiedzialni za takie filmy, jak Dracula: Historia nieznana czy Łowca czarownic). Showrunnerem jest Zack Estrin (Skazany na śmierć). Oprócz nich producentami wykonawczymi są także Kevin Burns z Synthesis Entertainment, Jon Jashni, Neil Marshall z Applebox oraz Marc Helwig.

Oby za pięknymi ujęciami ze zwiastuna szła również ciekawie opowiedziana przygoda, bo chyba nikt nie wytrzyma długo przy serialu, który tylko ładnie wygląda. No cóż, przekonamy się już niedługo, 13 kwietnia.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: