Apple

[Krótko] Uwaga, golizna! Rozbierana sesja Apple Watch

PW
Paweł Winiarski
23

Jeśli zastanawialiście się jak wygląda Apple Watch od środka, serwis iFixit wziął na warsztat zegarkowy debiut Apple i rozłożył go na części. Żebyście Wy nie musieli. Operacja, zdradza kilka ciekawostek związanych z zegarkiem. Podejrzewam, że mało kto będzie sam dobierał się do wnętrzności, warto...

Jeśli zastanawialiście się jak wygląda Apple Watch od środka, serwis iFixit wziął na warsztat zegarkowy debiut Apple i rozłożył go na części. Żebyście Wy nie musieli.

Operacja, zdradza kilka ciekawostek związanych z zegarkiem. Podejrzewam, że mało kto będzie sam dobierał się do wnętrzności, warto jednak zaznaczyć, że przy próbie dostania się do środka nie użyjecie żadnego śrubokręta. Podobnie jak w klasycznych zegarkach należy odpowiednio podważyć deczko. I to w zasadzie jedyna wspólna cecha, jaka łączy produkt Apple z klasycznymi zegarkami. Śrubki znaleziono natomiast wewnątrz zegarka. I jeśli wierzyć iFixit, to to najmniejsze śrubki jakie kiedykolwiek widzieli.

 

Sposób, w jaki zbudowany jest Apple Watch, rozmiary poszczególnych komponentów i praca jaką trzeba włożyć w ich wyciągnięcie raczej przekreśla wszelkie nadzieje dotyczące możliwości rozbudowy sprzętu. Jeśli oczywiście ktoś miał jakiekolwiek nadzieje z tym związane.

grafiki

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AppleApple Watch