6

[Krótko] Tajne laboratorium niczym klub fitness – tak wyglądają testy Apple Watch

Mówiąc szczerze, nie przypuszczałem że testy zegarka monitorującego aktywność wyglądają właśnie tak. Pot, zmęczenie, maszyny do fitnessu. Apple naprawdę profesjonalnie podszedł do tematu Apple Watch i HealthKit.. Zegarek od Apple może się podobać, może wywoływać mieszane uczucia. Jest jednak dla koncernu z Cupertino najważniejszą premierą od debiutu pierwszego iPada. To logiczne, że ktoś testuje wszystkie […]

Mówiąc szczerze, nie przypuszczałem że testy zegarka monitorującego aktywność wyglądają właśnie tak. Pot, zmęczenie, maszyny do fitnessu. Apple naprawdę profesjonalnie podszedł do tematu Apple Watch i HealthKit..

Zegarek od Apple może się podobać, może wywoływać mieszane uczucia. Jest jednak dla koncernu z Cupertino najważniejszą premierą od debiutu pierwszego iPada. To logiczne, że ktoś testuje wszystkie fitnessowe dobrodziejstwa jakie zaimplementowano w urządzeniu, ale nie przypuszczałem, że stworzono do tego celu specjalne tajne laboratorium, w którym pracownicy (czy raczej testerzy) dają z siebie wszystko, spalając kalorie na maszynach do fitnessu.

Reporterzy „Good Morning America”, porannego serwisu informacyjnego od ABC zostali wpuszczeni z kamerami do wspomnianego tajnego laboratorium Apple. Na tyle tajnego, że przez dwa lata nikt o jego istnieniu nie wiedział. Robi wrażenie – wygląda lepiej niż niejeden klub fitness. A i jego pracownicy wykazują więcej chęci do ćwiczeń niż większość uczęszczających do fitness-klubów, nawet napędzanych noworocznymi postanowieniami.

A żeby było zabawniej, pracownicy nie wiedzieli nawet nad czym tak naprawdę pracują. To się nazywa silna wola jeśli chodzi o dochowanie tajemnicy dotyczącej nowego sprzętu.

grafika: 1

Źródło