Startups

Krótko o nowych

Grzegorz Marczak
Krótko o nowych
19

Do minibloga dodaje na bieżąco informacje jakie otrzymuje o nowych strartupach, myślę że warto od czasu do czasu napisać o nich słowo komentarza, oto więc w krótko o "nowych": swiat-pacjenta.pl - istnieje od 2008 roku i wygląda trochę na serwis nie z tej epoki. Jeśli chodzi o kategorię serwisów d...

Do minibloga dodaje na bieżąco informacje jakie otrzymuje o nowych strartupach, myślę że warto od czasu do czasu napisać o nich słowo komentarza, oto więc w krótko o "nowych":

swiat-pacjenta.pl - istnieje od 2008 roku i wygląda trochę na serwis nie z tej epoki. Jeśli chodzi o kategorię serwisów dla lekarzy i pacjentów są już w internecie lepsze propozycje.

groszami.pl Kolejny serwis z aukcją za 1 PLN, niestety wygląd pozycji jest tak zbliżony do podbij.pl, że budzi mój niesmak nie mówiąc już o jakichkolwiek szansach wśród tłumu tego typu serwisów, które się ostatnio pojawiły. Nie lubię aż takich kopii.

gieldagwiazd.pl - Oceniamy gwiazdy i budujemy ranking, jedyne co przykuwa uwagę w tym serwisie to świetnie narysowane karykatury. Na pierwszym miejscu w rankingu znajdziemy Palikota i Dodę co chyba odzwierciedla faktyczny stan wśród naszych "gwiazdeczek".

kotografia.pl Rozumiem (albo i nie) zamiłowanie do kotów ale wgranie gotowej galerii, wrzucenie paru zdjęć i zrobienie loga raczej trudno nazwać startupem, a już na pewno trudno liczyć na "szaloną popularność".

sentimo.pl - kolejna społecznościówka, tym razem łącznie z blogami. Myślą przewodnią są wspomnienia ale niestety nie dowiadujemy się tego z strony głównej. Startowanie w tym momencie z serwisem społecznościowym i blogami, a szczególnie w takim dość dziwnym wykonaniu to trochę jak zaklinanie rzeczywistości.

Zdecydowanie najciekawszym startupem jaki pojawił się w ostatnich dniach jest JakElvis.pl. Niestety niedługo po starcie serwis został wyłączony z powodu nieoczekiwanego? obciążenia. Ciekawe czy zabiła go popularność czy też słabe przygotowanie techniczne?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu