Startups

Zostań Elvisem - czyli karaoke online

Grzegorz Marczak
Zostań Elvisem - czyli karaoke online
15

Jeśli lubicie karaoke to serwis Jakelvis.pl z pewnością wam się spodoba. Agencja Autentika zbudowała karaoke online w którym każdy może spróbować swoich sił i uwiecznić swoje nagranie. Kilka razy będąc na różnych imprezach widziałem jaki szał panuje kiedy tylko zaczyna się zabawa w karaoke. Począ...

Jeśli lubicie karaoke to serwis Jakelvis.pl z pewnością wam się spodoba. Agencja Autentika zbudowała karaoke online w którym każdy może spróbować swoich sił i uwiecznić swoje nagranie.

Kilka razy będąc na różnych imprezach widziałem jaki szał panuje kiedy tylko zaczyna się zabawa w karaoke. Początkowo wszyscy są nieśmiali i się peszą jednak z upływem czasu zabawa w śpiewanie potrafi kompletnie zdominować imprezę. Ciekawe czy tak samo będzie w przypadku karaoke online (na chwilę obecną są w nim 3 nagrania prezentujące twórczość autorów serwisu:))?

Jakelvis.pl wykonany jest porządnie, po krótkich testach wygląda na to, że wszystko działa a sama linia melodyczne dobrze pasuje do "podawanego" przez serwis tekstu. Oprócz samego wokalu i melodii możemy oczywiście nagrać też obraz z kamery video i wylądować na głównej stronie serwis w oczekiwaniu na poklask społeczności.Jeśli ktoś by chciał się doszukiwać jakichś zwiastunów modelu biznesowego w tym serwisie to na razie ich nie dojrzy. Z pewnością przy określonej oglądalności można pomyśleć o reklamach video oraz o dość popularnym u nas rozwiązaniu czyli sprzedaży większemu partnerowi.

Wracając jednak do Jakelvis - bardzo ciekawy jestem czy będzie to "hit" czy "kit"? Moim zdaniem są równe szanse na jedno i drugie.

Rozrywka to nadal w Polsce kategoria numer jeden jeśli chodzi o zainteresowania internautów, myślę że dobrze zrobiony serwis, sprawnie działający (a to będzie pewnie można powiedzieć kiedy do Jakielvis wpadnie na raz więcej niż jeden idol) i oferujący coś ciekawego jak na przykład karaoke online ma szansę zaistnieć.

Może jednak okazać się, że przy całym ekshibicjonizmie jaki panuje teraz w internecie akurat śpiewanie "nie chwyci" bo...i tutaj można podstawiać różnego rodzaju argumenty.

Autorom JakElvis życzę oczywiście sukcesów - od strony funkcjonalnej i technicznej zrobili wszystko co było potrzeba teraz należy skupić się na marketingu i promocji aby sprawdzić czy pomysł ma szanse na sukces.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu