Polska

[Krótko] Aero szaleje, teraz za 20 zł dostaniesz pakiet 5 GB w prędkością do 3 Mb/s

Grzegorz Ułan
[Krótko] Aero szaleje, teraz za 20 zł dostaniesz pakiet 5 GB w prędkością do 3 Mb/s
35

Aero już na dobre rozpoczął monetyzację darmowej usługi Aero. Przypomnijmy, pierwsze schody z tą usługą zaczęły się blisko rok temu, kiedy Aero wprowadziło kody CAPTCHA, by pod koniec zeszłego roku udostępnić pakiety dostępu do transferu danych bez tej niedogodności. Były to wtedy dwa pakiety o p...

Aero już na dobre rozpoczął monetyzację darmowej usługi Aero. Przypomnijmy, pierwsze schody z tą usługą zaczęły się blisko rok temu, kiedy Aero wprowadziło kody CAPTCHA, by pod koniec zeszłego roku udostępnić pakiety dostępu do transferu danych bez tej niedogodności.

Były to wtedy dwa pakiety o prędkości 512 kb/s z limitem 3 oraz 5 GB. Dziś dostaliśmy informację na naszą redakcyjną skrzynkę o dodatkowych pakietach, a mianowicie o dwóch opcjach ze zwiększoną prędkością do 3 Mb/s i podobnym limitem danych 3 i 5 GB.

Jak czytamy w informacji prasowej:

Zakupione pakiety aktywowane są na kartach SIM Aero 2. Na czas korzystania z Pakietów Aero, Bezpłatny Dostęp do Internetu zostaje zawieszony, a przywrócony w momencie wyczerpania lub wygaśnięcia zakupionych pakietów. Oferujemy możliwość zakupu maksymalnie pięciu pakietów jednocześnie.

Tak naprawdę ciężko to jednoznacznie oceniać, sam korzystam z mobilnego dostępu do sieci LTE w CP za 60 zł z limitem 23 GB i w żaden sposób nie kalkulowałaby mi się oferta Aero. Ale, jeśli ktoś na co dzień korzysta z Aero w darmowej wersji i sporadycznie potrzebuje szybszego dostępu, zapewne skorzysta z tej propozycji. Pytanie tylko, jak są naliczane te dane, pod ostatnim wpisem o Aero pojawiły się komentarze, że te 5 GB potrafi się wyczerpać w półtora dnia, bez jakiejś szczególnej aktywności w sieci, a to już zupełnie może zirytować, zmuszając do zakupu kolejnego pakietu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu