Startups

KrakSpotTV - nowy videocast technologiczny

Grzegorz Marczak
KrakSpotTV - nowy videocast technologiczny
16

Krakspot to jak wszyscy pewnie wiedzą nazwa krakowskich spotkań społeczności interesującej się startupami, internetem, nowymi mediami itp. Dziś natomiast na blipie dowiedziałem się o powstaniu KrakSpotTV. Jest to Nowy, cotygodniowy videocast o ciekawych wydarzeniach w sieci, aplikacjach i usługach o...

Krakspot to jak wszyscy pewnie wiedzą nazwa krakowskich spotkań społeczności interesującej się startupami, internetem, nowymi mediami itp. Dziś natomiast na blipie dowiedziałem się o powstaniu KrakSpotTV. Jest to Nowy, cotygodniowy videocast o ciekawych wydarzeniach w sieci, aplikacjach i usługach oraz najważniejszych wydarzeniach branżowych. Okazało się, że do obejrzenia są już nawet dwa pierwsze testowe odcinki - na których możemy zobaczyć współtwórców spotkań KrakSpot w akcji. Program oficjalnie rusza od stycznia i ma być kręcony z tego co zrozumiałem również podczas spotkań Krakspot.

Przyznam, że przyjemnie się ogląda ten videocast i mam nadzieję, że twórcom wystarczy zapału aby zgodnie z obietnicą systematycznie co tydzień produkować nowy odcinek. Moim zdaniem właśnie systematyczność przy tego typu przedsięwzięciach jest kluczowa. Inaczej będzie tak jak w przypadku ikanapka, która pojawia się chyba tylko wtedy kiedy twórcy mają trochę mniej zleceń i przypomną sobie o swoim programie. Potem jest już coraz gorzej bo próba nadrobienia miesięcznej przerwy jest wręcz nie możliwa jeśli ktoś chce relacjonować na bieżąco wydarzenia z sieci.

Poniżej zamieszczam wklejkę z pierwszymi dwoma odcinkami KrakSpotTV:


KrakSpot.tv test#2 - Kraina Szeptów from Marcin Jaśkiewicz on Vimeo.


KrakSpot.tv test#1 from Marcin Jaśkiewicz on Vimeo.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

videocast