Felietony

Konta VPN rozdane, wyniki konkursu

Grzegorz Marczak
Konta VPN rozdane, wyniki konkursu
33

Bez przydługich wstępów poniżej znajdziecie galerię zwycięzców konkursu o darmowe konta VPN (US/UK) ufundowane przez serwis hideipvpn.com. Przypomnę, że konta te będą dożywotnio darmowe! [gallery link="file" columns="5"] Dziesiąte konto trafia natomiast do autor poniższego komentarza...

Bez przydługich wstępów poniżej znajdziecie galerię zwycięzców konkursu o darmowe konta VPN (US/UK) ufundowane przez serwis hideipvpn.com. Przypomnę, że konta te będą dożywotnio darmowe!

Dziesiąte konto trafia natomiast do autor poniższego komentarza

Miałem nie brać udziału w konkursie bo "pewnie i tak nie wygram". Jednak zostałem poproszony o to, by jednak spróbować. :)

2 lata temu stworzyłem Respotify - proste, lecz dla wielu osób genialne narzędzie pomagające "aktywować" co 2 tygodnie zagraniczne konto Spotify tak, aby można go było używać w Polsce. Wystarczyło podać dane logowania swojego konta i po kilku sekundach można było znów słuchać muzyki. Dzięki niemu kilka tysięcy osób w Polsce (i na świecie) mogło cieszyć się dostępem do Spotify w swoim kraju.Mogło, bo niestety prywatny serwer proxy, którego używałem do tego celu, przestał działać kilka tygodni temu. Użytkowników Respotify ogarnęła rozpacz, a ja nie mogę nic z tym zrobić... Być może mógłbym podpiąć pod Respotify VPN od hideipvpn.com gdyby udało mi się wygrać konto w tym konkursie. :)

Poza tym chętnie oglądałbym filmy i seriale na Netflix... :)

Zwycięzców bardzo proszę o przesłanie na mój adres email (grzegorz.marczak(na)gmail.com) swoich adresów email, które później będą wykorzystane do rejestracji kont VPN.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

VPN