Gry

Zapraszamy na stream na kanale NVIDIA prezentujący tryby rozgrywki w Titanfall 2 i rozdajemy 3 kody na grę w wersji na PC

Paweł Winiarski
Zapraszamy na stream na kanale NVIDIA prezentujący tryby rozgrywki w Titanfall 2 i rozdajemy 3 kody na grę w wersji na PC
21

Mamy przyjemność zaprosić Was na przedpremierowy stream prezentujący tryby rozgrywki w Titanfall 2 - będzie odbędzie się on jutro na kanale NVIDIA. A przy okazji możecie zgarnąć też kody na grę w wersji na PC.

Firmy Electronics Arts i NVIDIA, które współpracowały przy pecetowej wersji Titanfall 2, zaplanowały na piątek pokaz wszystkich trybów rozgrywki w grze, który będzie transmitowany jutro (piątek, 28 paździerika) od godziny 18:00 na kanale https://www.twitch.tv/nvidia_pl. Myślę, że dla osób oczekujących na tę produkcję może to być naprawdę fajny materiał, który choć trochę zaspokoi apetyt na grę, jeśli oczywiście ta na premierze (jutro, 28 października) nie wylądowała na Waszych sprzętach do grania lub kurier właśnie nie zapukał do Waszych drzwi.

PC-towa wersja gry to rozdzielczość 4K przy 60 fps-ach (choć tu celowałbym raczej w kartę GeForce GTX 1080), do tego zaawansowane opcje graficzne, takie jak szczegółowe cienie, możliwość zmiany szczegółowości wyświetlanych tekstur i HBAO+ (Horizon-Based Ambient Occlusion).

Pierwszy Titanfall podobał się graczom, nasz własny Tomek Popielarczyk przegrał w sieci podobno ponad 100 godzin i pewnie tak, jak Wy czeka niecierpliwie na część drugą. Podobno Respawn rozbudowało ruchy pilotów o możliwość użycia liny i ślizgu, co na pewno zachęci graczy do dynamicznej walki, a nie siedzenia i kampienia po kątach. Do tego sześć nowych Tytanów w trybie wieloosobowym, każdy z wyjątkowymi umiejętnościami. Sam grałem na razie tylko w testową betę i pamiętam, że na ekranie naprawdę dużo się działo.

Konkurs

Tak, jak zapowiedziałem na początku, mamy dla Was bardzo szybki konkurs, w którym możecie zgarnąć kody na PC-tową wersję Titanfall 2. Takich kodów mamy 3, wygrać mogą więc 3 osoby. Aby zgarnąć swoją cyfrową kopię gry należy w komentarzu pod tym linkiem wymienić 3 najlepsze Waszym zdaniem filmy (z aktorami lub animowane) z wielkimi robotami i krótko napisać dlaczego akurat te. Ja natomiast wybiorę  3 najfajniejsze moim zdaniem komentarze i nagrodzę każdy z nich jednym kodem na Titanfall 2. Komentujcie proszę z kont na Disqusie założonymi na maile,  których używacie - najpierw poinformuję zwycięzców odpowiadając na ich komentarz, a potem skontaktuję się z nimi właśnie na te maile. Wyniki jutro.

Powodzenia!

PS. Zupełnie zapomniałem o terminie zakończenia konkursu - mam nadzieję, że mi to wybaczycie. Komentarze wrzucajcie dziś, do końca dnia, czyli do północy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

earespawntitanfall 2