Gry

Mam dla was piękną kolekcjonerkę Gear of War 4 (konkurs)

Grzegorz Marczak
Mam dla was piękną kolekcjonerkę Gear of War 4 (konkurs)
16

Nie wiem czy mieliście okazję zagrać już w Gear of War 4. Ja właśnie ogrywam ten tytuł i muszę powiedzie, że jestem bardzo mile zaskoczony. Tym razem jednak nie będę wam opisywał gry (no może trochę), ale piękną kolekcjonerkę, która przyjechała do naszego biura i czeka na jednego z naszych czytelników.

Zanim jednak przejdę do opisywani kolekcjonerki, kilka słów o moich pierwszych wrażeniach. GoW to tytuł, który jak wszyscy twierdzą, mechaniką rozgrywki nie zaskakuje. Przygotowałem się więc na to, że zaskoczeń nie będzie i faktycznie nie ma. Strzelamy i chowamy się tak samo, przeciwników czasem jest aż nadto, ale nasza piła nadal robi swoje itp. Czyli to wszystko już było..., ale to nadal się podoba, bo to nadal jest kapitalna gra.

Wprawdzie klimat nieco inny, bo zaczynamy od walki z mechanicznymi przeciwnikami. Wprawdzie główny bohater nie dorasta do pięt swoim poprzednikom, ale gra się nadal bardzo dobrze. Szczególnie w drugiej części gry, kiedy klimat staje się coraz cięższy. Jak dla mnie to bardzo dobra kontynuacja świetnej serii, dzięki której wiele osób tak naprawdę skusiło się na swojego pierwszego Xboxa. Warto też dodać, że graficznie GoW 4 stoi na bardzo wysokim poziomie, a dodatkowo grając na PC można skorzystać z tekstur o jeszcze wyższej jakości. Nic tylko grać.

No dobrze, ale teraz do rzeczy, czyli konkurs. Dostaliśmy od Microsoftu edycję kolekcjonerką. Zawiera ona Lithograph, granat znany z gry w formie breloczka, 3 pakiety "gears crates" oraz to, co najważniejsze i najładniejsze, czyli olbrzymią i przepięknie wykonaną figurkę głównego bohatera, czyli JD na motorze.

No dobrze, to co trzeba zrobić aby wygrać ten piękny zestaw? Wystarczy, że w komentarzu napiszecie pomysł na DLC do Gear of War 4. Jak waszym zdaniem powinien wyglądać idealny dodatek do gry, jak powinien być skonstruowany, który fragment fabuły powinien rozszerzać itp. Ciekawe czy wymyślicie takie DLC, za które sami byście chętnie zapłacili?

Na odpowiedzi czekam do piątku, potem wybiorę najciekawszy pomysł, a zwycięzca otrzyma świetny zestaw kolekcjonerski GoW.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konkurs