Gry

Uwaga, konkurs! Mamy do rozdania 3 sztuki Overwatch na PlayStation 4 i figurkę Żołnierza 76

Paweł Winiarski
Uwaga, konkurs! Mamy do rozdania 3 sztuki Overwatch na PlayStation 4 i figurkę Żołnierza 76
49

Co powiecie na konkurs, w którym do wygrania jest gra Overwatch na PlayStation 4 i fajna figurka Żołnierza 76? Wystarczy, że wykażecie się kreatywnością.

Od piątku 09.09.2016 roku (godz. 20:00 czasu polskiego) do wtorku 13.09.2016 roku (godz. 01:00 czasu polskiego) można będzie pograć w Overwatch bez konieczności kupowania gry. W przypadku PlayStation 4 wystarczy, że ściągniecie tytuł z PlayStation Network, na Xboksie One potrzebować będziecie jeszcze konta Gold - w usługach dostępne będą darmowe, pełne wersje gry. Szczegóły znajdziecie pod tym linkiem. To fajny pomysł, by zapoznać się z najnowszą produkcją Blizzarda, którą szczerze polecam. Sam gram od premiery praktycznie co wieczór, odhaczyłem już pierwszy sezon rankingowy, właśnie próbuję ugrać coś w drugim. Tytuł wciąga i w mojej prywatnej opinii to najlepsza strzelanka tego roku, której nie zagrozi premiera ani Battlefield 1, ani nowego Call of Duty.

Ale do rzeczy. Wraz z polskim wydawcą gry, cdp.pl, przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są 3 egzemplarze gry w wersji na konsolę PlayStation 4 oraz figurka Soldier 76 (po naszemu - Żołnierz 76). Zadanie konkursowe nie jest trudne, ale wymaga od Was kreatywności. Blizzard nie wrzuca (póki co) do Overwatch zastępów kolejnych bohaterów - trochę to rozumiem, bo zestawienie jest naprawdę fajne i nieźle zbalansowane. Ale od czego jest wyobraźnia?

Umówmy się więc, że Waszym zadaniem konkursowym będzie zaprojektowanie bohatera, którego chcielibyście zobaczyć w grze. Nie każdy ma zdolności plastyczne, dlatego postawmy na opis - wyglądu, cech i umiejętności specjalnych. Innymi słowy - zawrzyjcie swój "projekt" w komentarzu. Pamiętajcie, by wpisywać komentarze z zarejestrowanego w Disqusie konta, w ten sposób będziemy mogli skontaktować się ze zwycięzcami dzięki widocznemu tam mailowi.

Figurka jest w mojej opinii najfajniejszą z nagród, dlatego otrzyma ją autor najlepszego naszym zdaniem komentarza z opisem. 3 kolejne wybrane przez nas komentarze z "projektem" postaci do Overwatch to zwycięzcy, którzy otrzymają po egzemplarzu Overwatch w wersji na PS4. Wybierzemy też 5 dodatkowych komentarzy, których autorzy otrzymają nagrody pocieszenia - pocztówkę z motywem z gry. Niby drobiazg, ale część z Was na pewno kolekcjonuje takie gadżety.

Zaczynamy teraz, czyli 9 września, konkurs kończy się w niedzielę (11 września), równo o północy. Powodzenia!

Poniżej regulamin konkursu:

  1. Konkurs rozpoczyna się dokładnie teraz, czyli 09.09.2016 r.
  2. Nagrodą w konkursie jest figurka Żołnierza 76 oraz 3 gry Overwatch w wersji na PlayStation 4. Autor najlepszego komentarza otrzyma figurkę, 3 kolejne osoby po jednej kopii gry. Mamy też nagrody pocieszenia dla 5 wyróżnionych przez nas komentarzy - pocztówka z motywem z gry.
  3. Konkurs jest organizowany przez Antyweb Sp. z o.o. Sponsorem nagród w konkursie jest wydawca gry, firma cdp.pl sp. z o.o.
  4. Ci, którzy podejmą rękawicę, mają czas do niedzieli, 11.09.2016 (do północy) na zamieszczenie pod wpisem konkursowym komentarza z projektem wymyślonego przez siebie bohatera, który mógłby pojawić się w grze Overwatch.
  5. Wszelkie zgłoszenia, zawierające obraźliwe czy też złośliwe teksty/zdjęcia w stosunku do firm, oferujących daną usługę / produkt czy też firm, publikujących oferty będą kasowane. Celem jest dobra zabawa, a nie popis zgryźliwości i złośliwości.
  6. Zwycięzców wybierze Redakcja Antyweb. Jeśli chodzi o kryteria, to liczy się przede wszystkim pomysłowość.
  7. Zwycięzca zostanie ogłoszony w poniedziałek, 12.09.2016.
  8. Wykluczenia z konkursu: Redakcja Antyweb, nasi krewni, jak również pracownicy i współpracownicy cdp.pl.
  9. Organizatorem konkursu jest Antyweb Sp. z o.o. reprezentowana przez Grzegorza Marczaka i do niego możecie kierować ewentualne reklamacje (na adres grzegorz.marczak@gmail.com) do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konkursOverwatch