Gry

Gry miesiąca na iOS — sierpień 2016

Kamil Świtalski
Gry miesiąca na iOS — sierpień 2016
2

Po najlepszych aplikacjach dla iOS o których pisaliśmy w sierpniu na AntyApps, przyszedł czas na analogiczny doń, solidny, zestaw gier!

Wpis pierwotnie ukazał się na AntyApps.pl

Bad Banker

O produkcjach z cyferkami w roli głównej pisaliśmy już wielokrotnie, ale jeżeli przerachowaliście już wszystko co dotychczas Wam podrzuciliśmy, to dziś mamy kolejną doskonałą produkcję. Sporo kombinowania podsyconego power-upami w estetycznej odsłonie!

Przejdź do wpisu.

Deus Ex GO

I kolejna marka Square Enix trafia na smartfony w wydaniu GO. Jak się z pewnością domyślacie, zgodnie z tradycją, spece z Montrealu solidnie poradzili sobie z konwersją kolejnej marki na potrzeby gry logicznej, od której trudno się oderwać...

Przejdź do wpisu.

eTabu

Tabu to gra towarzyska, która potrafi rozkręcić nawet najszytwniejszą imprezę. Kiedy nie mamy pod ręką zestawu kart... warto sięgnąć po telefon! eTabu to solidnie przygotowana wersja elektroniczna, która dostępna jest w kilku językach, w tym polskim!

Przejdź do wpisu.

Magic Mansion

Magiczna posiadłość i skakanie bez końca. Najświeższa wydana przez Nitrome produkcja w mistrzowski sposób pokazuje, jak prostymi środkami stworzyć majstersztyk od którego trudno się oderwać...

Przejdź do wpisu.

Naruto Shippuden

Znani i lubiani bohaterowie kultowej serii powracają w turowej bijatyce na urządzenia mobilne. I robią to w naprawdę dobrym stylu!

Przejdź do wpisu.

Space Trader 2016

Kosmiczna strategia ekonomiczna z lat '80 powraca w nowej wersji. Równie wymagającej i minimalistycznej. To z pewnością nie jest rzecz, która przypadnie do gustu wszystkim -- ale jeżeli nie boicie się wyzwań, a przy okazji lubicie przenosić się w czasie, warto dać jej szansę!

Przejdź do wpisu.

Spectrum 6

Solidnych gier logicznych nigdy za wiele -- szczególnie tak fajnie przygotowanych jak Spectrum 6, w którym to bawimy się kolorami. Miksujemy i kombinujemy na niewielkich planszach 4x4.

Przejdź do wpisu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu