Apple

Najważniejsza konferencja Apple przed nami - czego spodziewać się na WWDC 2018?

3

Nadchodzi czerwiec, a to oznacza, że wielkimi krokami zbliża się najważniejsza coroczna konferencja Apple, czyli Worldwide Developers Conference (WWDC). Wydarzenia Google i Microsoftu już za nami, dlatego pod lupę bierzemy zbliżające się święto dla deweloperów i użytkowników sprzętów Apple.

Zeszłoroczna konferencja WWDC obfitowała w mnóstwo nowości i to nie tylko programistycznych, ale także takich, którymi zainteresowali się (zwykli) użytkownicy. Czy tym razem będzie podobnie? Stałymi punktami wydarzenia są nowe odsłony systemów iOS oraz macOS, a także tvOS i watchOS. Czy na tym lista się zamknie? Oczywiście liczymy na sporo więcej, jak również na solidne niespodzianki. Może nowy Mac Pro albo odświeżony iPhone SE 2?

Przed Wami szósty odcinek podcastu Antyweb Po Godzinach, w którym usłyszycie Konrada (to ja!) oraz Dominika Ładę - redaktora naczelnego iMagazine (któremu dziękuję za przyjęcie zaproszenia i gościnny występ). W krótkiej formie poznacie wszystkie - te mniej i bardziej pewne -  zapowiedzi nowości na WWDC 2018. Sama konferencja odbędzie się już lada moment, bo za tydzień w poniedziałek, 4 czerwca.

Podcastu Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu