Felietony

Kolejny absurd na Kickstarter

Grzegorz Marczak
Kolejny absurd na Kickstarter
45

Nie wierzę, że ktoś na poważnie zrobił taki projekt i kickstarer go przyjął. Dioda wkładana w miejsce słuchawek i błyskająca w momencie kiedy dostajemy jakieś powiadomienie. Nie do wiary, że ktoś naprawdę prosi o pieniądze na taki absurd. Po pierwsze tłumaczenie dlaczego to jest potrzebne jest a...

Nie wierzę, że ktoś na poważnie zrobił taki projekt i kickstarer go przyjął. Dioda wkładana w miejsce słuchawek i błyskająca w momencie kiedy dostajemy jakieś powiadomienie.

Nie do wiary, że ktoś naprawdę prosi o pieniądze na taki absurd. Po pierwsze tłumaczenie dlaczego to jest potrzebne jest abusurdalne, po drugie iPhone ma opcję mrugającej lampki LED w przypadku pojawienia się powiadomienia - nazywa się to "“LED Flash for Alert". Po trzecie wreszcie dla każdej aplikacji możemy ustawić dźwięk powiadomienia dzięki czemu wiemy czy przyszło coś ważnego bo "gra" czy kolejny status z Facebooka. Najbardziej absurdalne jest jednak zapychanie złącza słuchawkowego czymś co dubluje funkcje w telefonie. Co najbardziej śmieszne to zrobili tą diodę tylko z jednym kolorem a typ wiadomości będziemy odróżniać po ilości mrugnięć :)

I wiecie co koledzy od tego absurdu zebrali już więcej kasy niż nasi z projektem drukarki 3D do samodzielnego montażu.
Ps. Swoją drogą taka lampka do powiadomień z prawdziwego zdarzenia mogłaby się kiedyś pojawić w iPhonie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AppleiPhoneKickStarter