Felietony

Kolejne zestawienie ciekawych polskich startupów

Grzegorz Marczak
Kolejne zestawienie ciekawych polskich startupów
11

Czas na kolejny przegląd ciekawych pomysł, produktów czy tez firm jakie pojawiły się w katalogu startupów Antyweb. Wybrałem je jak zwykle bardzo subiektywnie, w niektórych podobał mi się pomysł w innych wykonanie a niektóre po prostu wyglądają na dobry użyteczny produkt. Publikując tego typu listy c...

Czas na kolejny przegląd ciekawych pomysł, produktów czy tez firm jakie pojawiły się w katalogu startupów Antyweb. Wybrałem je jak zwykle bardzo subiektywnie, w niektórych podobał mi się pomysł w innych wykonanie a niektóre po prostu wyglądają na dobry użyteczny produkt. Publikując tego typu listy chcę pokazać, że naprawdę w Polsce dzieje się sporo ciekawych rzeczy jeśli chodzi o projekty internetowe, mobilne czy tez startupy technologiczne. Oczywiście poniżej umościłem tylko mały fragment tego co ostatnio zostało dodane do katalogu.

Wyjadacze to społeczność ludzi kochających dobre jedzenie.
U nas zobaczysz na własne oczy co zjeść w restauracjach w Polsce (np. Krakowie, Warszawie) i na świecie. Dzięki mapie, z łatwością znajdziesz zdjęcia i lokalizacje ulubionych potraw w Twojej okolicy.

Alternative.to to usługa umożliwiająca użytkownikom znalezienie najlepszej alternatywy dla dowolnego zapytania. W celu znalezienia interesującej nas informacji, wystarczy wpisać jakiekolwiek słowo, zdanie, frazę, a system znajdzie dla nas najlepszą opcję. Dzięki specjalnym algorytmom możemy w sposób ciągły doskonalić nasze zapytania, a tym samym dokonać najbardziej trafnego wyboru.

Trail.pl Celem projektu jest stworzenie kompletnej bazy znakowanych szlaków turystycznych w Polsce i zbudowanie wokół niej aktywnej społeczności turystów. Projekt stawia na solidną weryfikację informacji o szlakach (PTTK, Parki Narodowe, ludzie zajmujący się turystyką zawodowo), dzięki czemu ślady GPS mogą służyć także mniej doświadczonym turystom, preferującym wyznaczone i sprawdzone szlaki.

Presskiosk jest odpowiedzią dla każdego, kto planuje, aby mieć własną gazetę lub chciałby w atrakcyjny zaprezentować swoją twórczość, produkty, ofertę.
Presskiosk to narzędzie, dzięki któremu możliwe jest tworzenie zapierających dech w piersiach

Opyl to Wystawiaj faktury i paragony fiskalne przez przeglądarkę internetową w najprostszym programie do sprzedaży - Opyl To! Opyl To oferuje nieprzerwany dostęp do kluczowych informacji Twojego przedsiębiorstwa handlowo-usługowego przy minimalnych nakładach czasowych i finansowych.

Babskie TV to młody, kreatywny i szalony team, w którym każdy jest indywidualnością. Mamy swoje pasje, szeroki wachlarz zainteresowań i całkowicie odmienne osobowości, a jednak udało nam się połączyć siły i podrasować rzeczywistość.

e-teksty Internetowa czytelnia, gdzie każdy może publikować swoją twórczość w postaci artykułów, opowiadań lub ebooków. Dołącz do nas i zacznij tworzyć największą bazę darmowych i legalnych e-książek oraz innych publikacji dostępnych dla wszystkich bez ograniczeń

HyperBees jest wydawcą gier na platformę Android. Współpracuje z czołowymi niezależnymi developerami od 2010 roku. Do tej pory firma wydała m.in. dwie bestsellerowe gry, Speedx 3D oraz Impossible Level Game, które dotarły do Top 5 na Android Market. Portfolio projektów HyperBees stale rośnie

MiniCRM Prosta aplikacja internetowa służąca do kontrolowania relacji między Tobą, a Twoimi klientami. Przechowuje wszystkie ważne informacje takie jak: zadania do wykonania, szczegóły ustaleń, kwoty interesów, terminy spotkań, ważne e-maile, załączniki itp.

Niedajmysie.pl to portal społecznościowy skierowany do osób zmagających się instytucjami. Każdy z nas zna kogoś bądź ma własne doświadczenia związane z rażącą niekompetencją urzędu, nierzetelnością czy po prostu próbami oszustwa przez różne, często potężne firm i instytucje.

Lingapp to aplikacja wspomagająca uczenie się języków obcych. Ułatwia czytanie anglojęzycznych informacji, a także uczy słownictwa potrzebnego do ich lepszego zrozumienia. Zatem każdy czyta to co go interesuje, rozwijając swoje zainteresowania, a przy okazji ucząc się języka. Może to być zarówno przedsiębiorca, student, malarz, filantrop, informatyk i wielu innych.

Republikuj.pl to innowacyjny serwis pozwalający na automatyczną publikację notek public relations, artykułów reklamowych czy informacji prasowych na stronach naszych Wydawców.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

StartupPolska