Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Moje przemyślenia

Kolejna awaria Facebooka

GU
Grzegorz Ułan
19

Wygląda na to, że ten najpopularniejszy serwis społecznościowy zaliczył kolejną, dość poważną awarię. Jak raportuje TechCrunch problemy zaczęły się o 5:46 wg czasu w USA i Kanadzie i trwały ponad dwie godziny. Jak to wygląda u nas obecnie? Na niektóre konta nie można się jeszcze zalogować. Wyskak...

Wygląda na to, że ten najpopularniejszy serwis społecznościowy zaliczył kolejną, dość poważną awarię. Jak raportuje TechCrunch problemy zaczęły się o 5:46 wg czasu w USA i Kanadzie i trwały ponad dwie godziny. Jak to wygląda u nas obecnie? Na niektóre konta nie można się jeszcze zalogować.

Wyskakuje następujący komunikat:

Strona główna bez zalogowania działa, wygląda na to, że my przespaliśmy te problemy, czego nie można powiedzieć o użytkownikach za oceanem. Fakt, iż taka wpadka zdarza się po raz kolejny w odstępie dwóch miesięcy, tak dużemu przedsięwzięciu, z którego korzysta blisko miliard użytkowników na świecie, nie świadczy najlepiej o tej firmie w kontekście przygotowania swojej infrastruktury do obsługi na taką skalę. Zapewne też pojawią się głosy krytyki związane z debiutem na giełdzie jako uzupełnienie tego całego fiaska.

O skali problemu może też świadczyć wyłączenie strony do sprawdzania dostępności innych serwisów, z powodu przekroczenia limitu zapytań - http://www.downforeveryoneorjustme.com/.

Powiedzcie jak to u Was wygląda, można zaczynać pracę? Facebook działa?:)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Facebookawaria