Telekomy

Klienci Plush z darmowym dostępem do TIDAL na 3 miesiące. Miesiąc bez zużywania transferu danych

Grzegorz Ułan
Klienci Plush z darmowym dostępem do TIDAL na 3 miesiące. Miesiąc bez zużywania transferu danych
0

Plus w swojej submarce Plush udostępnił świetną promocję dla miłośników muzyki, dzięki której przez 90 dni klienci Plush na kartę lub Plush abonament mogą sobie aktywować na 90 dni bezpłatny dostęp do muzycznych zasobów serwisu streamingowego Tidal.

Twarzą tej promocji, oczywiście oprócz sympatycznego miśka został amerykański raper Lil Wayne.

Znany amerykański raper w trakcie swojej kariery nagrał aż trzynaście studyjnych albumów, a ostatni z nich pt. „Funeral” ukazał się w styczniu 2020 roku. Artysta jest pięciokrotnym zdobywcą statuetki Grammy, czterokrotnym laureatem Billboard Music Awards oraz wielu innych nagród. Lil Wayne sprzedał łącznie ponad 100 milionów płyt, co czyni go jednym z najpopularniejszych artystów na świecie. Ma na swoim koncie współpracę z takimi gwiazdami jak Eminem, Jay-Z, Kanye West czy Drake. A teraz także z Plushem, który w najnowszym spocie okazuje się być bratem amerykańskiej gwiazdy.

Klienci Plush na abonament i na kartę będą mogli wysłuchać jego najnowszego albumu w serwisie Tidal oraz wiele innych pozycji, bo mają na to aż 90 dni. Dodatkowo Plush w ramach akcji #zostanwdomu aktywuje klientom bezpłatny transfer do serwisu Tidal, bez pomniejszania pakietu dostępnego w wybranym planie. Bonus ten dostępny będzie od 20 marca, na początek na 30 dni, co może być przedłużone w zależności od rozwoju sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Po bezpłatnym 90-dniowym okresie, będzie można nadal korzystać z serwisu Tidal za miesięczną opłatą w wysokości 19,99 zł.

Źródło: Plush

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu