Apple

iPad Pro z taką klawiaturą dla wielu użytkowników będzie wystarczający i zastąpi im komputer

Kamil Świtalski
iPad Pro z taką klawiaturą dla wielu użytkowników będzie wystarczający i zastąpi im komputer
62

Klawiatura do iPada która poza zestawem klawiszy zapewni mu także wygodny gładzik: taki produkt na rynek wprowadzi wkrótce BRYDGE.

Jeżeli tablet, to tylko iPad — to prawda którą głoszą nawet ci, którzy na co dzień od ekosystemu Apple trzymają się możliwie jak najdalej. A ja, nie ukrywam zgadzam się z tym w 100% — i choć przy smartfonie o przekątnej 5,8" i komputerze 13,3" mierzący blisko 11" ekran iPada Pro wydaje się przerostem formy nad treścią, to wciąż jest to gadżet który niezwykle mnie kusi. A jeżeli też od dłuższego czasu nosicie się z myślą o zakupie takiego sprzętu, to myślę że akcesoria od BRYDGE specjalnie nie polepszą Waszej sytuacji: wkrótce firma wypuści na rynek klawiaturę z gładzikiem, która jeszcze bardziej zbliży ten sprzęt do... laptopa.

Klawiatura z gładzikiem do iPada Pro to gadżet który uczyni ten sprzęt jeszcze bardziej efektywnym

Na rynku jest już co najmniej kilka naprawdę fajnych klawiatur do tabletów Apple. Ale BRYDGE PRO+ wprowadza go na nieco wyższy poziom: po pierwsze serwując gładzik, po drugie podświetlenie klawiszy, kąty 0-180° no i trzy miesiące żywotności na jednym ładowaniu. Jak pewnie doskonale wiecie, z tymi wskaźnikami na iPadach nie jest specjalnie kolorowo — ale twórcy obiecują że ich zintegrowany gładzik robi doskonały użytek ze wszystkich funkcji oferowanych przez Assistive Touch. Do tego dodajmy klawiaturę z wygodnym rozstawem przycisków i design, który na pierwszy rzut oka nietrudno pomylić z... Macbookiem.

Nie ma się co oszukiwać: iPad nawet z BRYDGE PRO+ nie zastąpi komputera, ale jestem szczerze przekonany, że dla wielu użytkowników taki zestaw będzie w zupełności wystarczający. Przecież bez większego problemu wykonają na nim podstawowe prace biurowe, wywołają i dokonają edycji zdjęć, dopieszczą pamiątkowy film z wakacji czy przejrzą sieć. W kwestiach kreatywnych (rysowanie, kolorowanie) będą natomiast dużo wygodniejsze niż Macbooki. Pre-ordery na klawiaturę ruszają w drugiej połowie lutego 2020: BRYDGE PRO+ w wariancie 11" wyceniono na 199,99 USD, zaś 12,9" na 229,99 USD. Nie jest to mało, ale zwykła Smart Keyboard Folio od Apple kosztuje, w zależności od wielkości, 849 i 929 PLN.

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu