VOD

Kinowy hit "Nope" i nowe seriale w kwietniu na SkyShowtime

Konrad Kozłowski
Kinowy hit "Nope" i nowe seriale w kwietniu na SkyShowtime
18

SkyShowtime zapowiedziało nowości na kwiecień, wśród których pojawiają się "Nope" Jordana Peele i "Rabbit Hole", czyli kontynuowany serial z Kieferem Sutherlandem.

Każdego miesiąca SkyShowtime uzupełnia bibliotekę o klasycznej tytuły oraz wprowadza sporo nowości. Wśród zapowiedzi na kwiecień znajdziemy film "Nope", który debiutował w kinach zeszłego lata. Najnowszy film Jordana Peele'a określany jest jako połączenie horroru i thrillera społecznego. Film odsłania zalążki przemocy, ryzyka i oportunizmu, które są nierozerwalnie związane z romantyczną historią amerykańskiego Zachodu... i z samym show-biznesem. Jednak nie sama fabuła jest tu kluczowa, ale też forma, w jakiej film jest podany. Wiele rozwiązań zostało zaczerpniętych bezpośrednio z klasyków kina, co jest oczywiście hołdem dla najbardziej zasłużonych tytułów oraz twórców, ale nie brakuje też świeżych pomysłów. Jest to najbardziej oryginalny i nietypowy film Peele'a, którego interpretacja jest bardziej złożona niż jakiegokolwiek wcześniejszego jego projektu.

Polecamy na Geekweek: Jak włączyć Dolby Atmos w Netflix? Filmy, w których dźwięk ma znaczenie

Fani Kiefera Sutherlanda będą mieli powody do zadowolenia, bo na SkyShowtime pojawiają się nowe odcinki "Rabbit Hole". Serial będący thrillerem szpiegowskim opowiada o jednym z najlepszych specjalistów, jeśli chodzi o rynek korporacyjny. Sytuacja staje się coraz trudniejsza dla głównego bohatera, ponieważ zostaje on wrobiony w morderstwo, a naprzeciwko niego znajdują się siły mające niemalże nieograniczone zasoby. "Mayor of Kingstown" będzie oczywiście kontynuowany w kwietniu na SkyShowtime. W rolach głównych Jeremy Renner i Dianne Wiest. W przyszłym miesiącu dodawane będą też nowe odcinki "Law & Order" w ramach 22. sezonu serialu.

Z nowości mamy dwa tytuły: "Grease: Rise of the Pink Ladies" oraz "Drift – Partners in Crime". Akcja pierwszego z nich rozgrywa się 4 lata przed wydarzeniami z szeroko znanego "Grease", natomiast drugi skupia się na dwóch braciach policjantach patrolujących niemieckie autostrady. Ich relację może zburzyć tylko jedno: Leo zakochuje się w byłej dziewczynie Alego, co doprowadza do konfliktu.

Wszystkie nowości SkyShowtime kwiecień 2023 - lista

Grease: Rise of the Pink Ladies

W serialu Grease: Rise of the Pink Ladies występują: Marisa Davila jako Jane, Cheyenne Isabel Wells jako Olivia, Ari Notartomaso jako Cynthia, Tricia Fukuhara jako Nancy, Shanel Bailey jako Hazel, Madison Thompson jako Susan, Johnathan Nieves jako Richie, Jason Schmidt jako Buddy, Maxwell Whittington-Cooper jako Wally i Jackie Hoffman jako wicedyrektorka McGee. Akcja tego rozśpiewanego serialu toczy się 4 lata przed fabułą kultowego Grease. W 1954 roku, nim rock’n’roll stał się modny, a gang T-Birds zaczął być uważany za najfajniejszy w szkole, cztery zbuntowane outsiderki postanawiają zacząć żyć na swoich zasadach. Ich bunt szybko wywołuje w szkole moralną panikę, która na zawsze zmieni liceum Rydell High.

Drift – Partners in Crime

Już jako dzieci bracia Ali i Leo kochali wyścigi i szybkie samochody. Dziś są policjantami patrolującymi niemieckie autostrady i wiedzą, jak zachować zimną krew podczas pościgu za podejrzanymi przy prędkości ponad 240 km na godzinę. Razem walczą z przestępczością na niemieckich autostradach – od nieuczciwej organizacji ukrytej w strukturach policji, poprzez nielegalnych handlarzy, uciekających rabusiów, aż po włoską mafię. Jednak gdy nieoczekiwanie Leo zakochuje się w byłej dziewczynie Alego, Marii, ich braterska więź zostaje wystawiona na próbę.

Law & Order Season 22

Legendarny, nagrodzony Emmy® producent i twórca Dick Wolf powraca z nowym sezonem serialu Law & Order. Kontynuując swoje dziedzictwo, przedstawia w serialu sprawy inspirowane najgłośniejszymi współczesnymi wydarzeniami ze świata. Na ekranie oglądamy nowe gwiazdy i uwielbiane przez fanów postacie. Nowe sezony nagrodzonego Emmy® serialu zachowują klasyczny podział na dwie części – jedną o policjantach prowadzących dochodzenie i jedną o adwokatach wymierzających sprawcom karę.

Mayor of Kingstown

Mayor of Kingstown, serial nominowanego do Oscara® Taylora Sheridana i Hugh Dillona, opowiada o rodzinie McLusky, która rozdaje karty w Kingstown w stanie Michigan, gdzie jedyna prosperująca branża to więziennictwo. Główne role grają nominowany do Oscara® Jeremy Renner i laureatka tej statuetki Dianne Wiest. Serial porusza kwestie systemowego rasizmu, korupcji i niesprawiedliwości, wychodzących na światło dzienne za sprawą bohaterów, którzy próbują przywrócić sprawiedliwość i porządek w mieście pogrążonym w chaosie.

Rabbit Hole

Serial z gatunku thrillerów szpiegowskich, opowiada historię Johna Weira (Kiefer Sutherland), mistrza przebiegłości w świecie korporacyjnego szpiegostwa, który zostaje wrobiony w morderstwo przez potężne siły mające zdolność wpływania na masy i kontrolowania ich.

Nope

Nowy horror zdobywcy Oscara® Jordana Peele’a Nope to mroczna opowieść będąca połączeniem osobliwego science fiction i złożonego thrillera społecznego. Film odsłania zalążki przemocy, ryzyka i oportunizmu, które są nierozerwalnie związane z romantyczną historią amerykańskiego Zachodu... i z samym show-biznesem. W najnowszym fi lmie Peele ponownie łączy siły ze zdobywcą Oscara® Danielem Kaluuyą, któremu na ekranie towarzyszą Keke Palmer i nominowany do Oscara® Steven Yeun. Grają oni mieszkańców osamotnionego wąwozu w głębi Kalifornii, którzy stają się świadkami osobliwego, mrożącego krew w żyłach odkrycia.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu