Felietony

Kinomaniak.tv zamknięte - OVH tłumaczy, że decyzją sądu

Grzegorz Ułan
Kinomaniak.tv zamknięte - OVH tłumaczy, że decyzją sądu
152

Czym jest (był?) ten serwis tłumaczyć nie trzeba, ci z Was, którzy korzystali doskonale wiedzą. Interesujący w tym wszystkim jest fakt zamknięcia go, bez rozgłosu, chociażby takiego, jaki towarzyszył jednemu serwisów z napisami do filmów. Jeśli to prawda, co mówi OVH, zamknięcia dokonano na pod...


Czym jest (był?) ten serwis tłumaczyć nie trzeba, ci z Was, którzy korzystali doskonale wiedzą. Interesujący w tym wszystkim jest fakt zamknięcia go, bez rozgłosu, chociażby takiego, jaki towarzyszył jednemu serwisów z napisami do filmów.

Jeśli to prawda, co mówi OVH, zamknięcia dokonano na podstawie decyzji sądu już kilka dni temu. Strona Kinomaniak.tv uruchamia się, jednak tylko strona główna z komunikatem o problemach technicznych oraz z zapewnieniem o wznowieniu działalności w celu uspokojenia użytkowników, którzy wykupili konta premium.

Co najciekawsze w sieci cisza, a jeśli decyzja sądu, która dotarła już do zagranicznego usługodawcy, to i do mediów, choćby szczątkowe informacje, powinny się przedostać. Serwis był nad wyraz popularny, a temat nośny.

Na dziś pozostaje nam poczekać na więcej szczegółów. Przeszukałem chyba cały polski internet, jednak nie znalazłem dodatkowych informacji na ten temat.

Źródło: Art Kurasiński.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu