Niezgrani

Kapitalny materiał! Marcin Przybyłowicz opowiada o tym jak tworzy się muzykę do takich tytułów jak Wiedźmin 3

GM
Grzegorz Marczak
7

Jestem wielkim fanem dobrej muzyki filmowej (często słucham podczas pracy). Muzyka to tez dla mnie jeden z kluczowych elementów przy moim ocenianiu filmów czy serial ale także gier. Dobrze dobrana narracja muzyczna powoduje, że film lepiej zapada mi w pamięć i to samo tyczy się też gier. Uważam,...

Jestem wielkim fanem dobrej muzyki filmowej (często słucham podczas pracy). Muzyka to tez dla mnie jeden z kluczowych elementów przy moim ocenianiu filmów czy serial ale także gier.

Dobrze dobrana narracja muzyczna powoduje, że film lepiej zapada mi w pamięć i to samo tyczy się też gier. Uważam, że jakość udźwiękowienia gier często świadczy o tym z jakim produktem mamy do czynienia. No a jeśli chodzi o nowego Wiedźmina - niektóre wątki muzyczne są świetne.

W poniższym video mamy kapitalny materiał na temat najnowszej gry Wiedźmin 3 i tego jak powstawała do niej muzyka i dźwięki. W materiale są wypowiedzi Marcina Przybyłowicza, kompozytora muzyki odpowiedzialnego za skomponowanie utworów do Wiedźmina 3 oraz Pawła Daudzwarda, zajmującego się udźwiękowieniem gry.

Zapraszam do obejrzenia filmu

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: