26

Już wiemy jak będzie wyglądał nowy wykop.pl

Tomek z wykop.pl podesłał mi klika obrazków z nowego odsłony serwisu nad którą prace cały czas trwają, jak wiemy z wcześniejszych informacji wykop został ponownie przepisany na PHP. Co czeka nas w środku ? Nowy wykop – strona główna Nowy wykop – pojedynczy wpis Zmiany ocenić możecie sami – ja jedynie mam nadziej, że oprócz […]

Tomek z wykop.pl podesłał mi klika obrazków z nowego odsłony serwisu nad którą prace cały czas trwają, jak wiemy z wcześniejszych informacji wykop został ponownie przepisany na PHP. Co czeka nas w środku ?


Nowy wykop – strona główna


Nowy wykop – pojedynczy wpis

Zmiany ocenić możecie sami – ja jedynie mam nadziej, że oprócz lekkiego tuningu graficznego zmiany zajdą także w mechanice serwisu. Już teraz widać, że Wykop upodobnił się jeszcze bardziej do Digga nie tylko dodając więcej kategorii ale i stosując ten sam sposób nawigacji po kategoriach.

Kolejną dobrą decyzją jeśli chodzi o wizualizacje wpisów jest wprowadzenie bloku z ostatnio popularnymi news-ami. Dzięki temu, pierwsza strona wzbogaca się o ciekawe informacje, które na pewno będą przyciągać czytelników.

Mam nadzieję, że wkrótce Tomek przekaże nieco więcej informacji na temat nowej odsłony wykopu – z tego co wiem premiera nowej wersji ma nastąpić bardzo niedługo.