Ciekawe strony

Społeczność wokół globalnego ocieplenia!

jozwikp
Społeczność wokół globalnego ocieplenia!
11

Jeśli jesteś świadom zagrożenia jakie płyną z nadmiernej emisji dwutlenku węgla do atmosfery i chcesz coś w tej sprawie zrobić teraz masz okazje. Od niedawna działa serwis, którego głównym celem jest zmniejszenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Na czym polega zabawa? Autorzy wymieniają 6 gł...

Jeśli jesteś świadom zagrożenia jakie płyną z nadmiernej emisji dwutlenku węgla do atmosfery i chcesz coś w tej sprawie zrobić teraz masz okazje. Od niedawna działa serwis, którego głównym celem jest zmniejszenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Na czym polega zabawa? Autorzy wymieniają 6 głównych źródeł szkodliwych substancji, które są w zasięgu naszych codziennych działań. Nie wymienię ich ponieważ jeśli kogoś to zainteresuje będzie miał powód do zapoznania się z oryginalną stroną! I tak dzięki zmyślnie przygotowanym formularzom i poradom możemy zacząć mniej zanieczyszczać atmosferę.

Co najciekawsze w serwisie, to możliwość śledzenia zmian ilościowych jakie zachodzą dzięki aktywności użytkowników. Na bieżąco tworzone jest drzewo wpływu naszych poczynań oraz takie samo drzewo dla całej społeczności skupionej wokół EnergyRace!

Autorzy nie zapomnieli również o zapewnieniu użytkownikom możliwości wstawienia na swoją stronę odznaki informującej o wynikach jakie udało się uzyskać. Jest tam również ciekawy mechanizm zapraszania kolejnych osób z wykresem ich aktywności.

Jak na razie w tej inicjatywie bierze udział ponad 850 osób, którym łącznie udało się nie wysłąć do atmosfery 2670.5 ton dwutlenku węgla! Gratulujemy!

Paweł Jóźwik

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu