Microsoft

Już dziś zainstaluj Creators Update w Windows 10

Konrad Kozłowski
Już dziś zainstaluj Creators Update w Windows 10
101

Creators Update dla Windows 10 opuszcza wąski krąg Insiderów i staje się dostępny dla wszystkich użytkowników. Nie musicie czekać na automatyczne pojawienie się uaktualnienia w Windows Update - wystarczy skorzystać z tego narzędzia, by zainstalować aktualizację już teraz.

Przypomnijmy, że w Creators Update nie znajdą się dwie prawdopodobnie najbardziej wyczekiwane nowości, czyli People bar oraz nowy interfejs znany dziś pod kryptonimem Project Neon. Zamiast nich otrzymamy tryb nocny - a'la f.lux - który trafił też do nowego macOS Sierra 10.12.4, jako Night Shift.

Creators Update przynosi także podgląd otwartych kart w przeglądarce Microsoft Edge oraz odświeżony Windows Defender. Poza nowym interfejsem ma on jeszcze lepiej współpracować z oprogramowaniem antywirusowym innych firm, a także informować nas o generalnej kondycji sprzętu. Mowa między innymi o żywotności baterii oraz dysku (twardego). Creators Update wniesie również nieco przearanżowane Centrum Akcji.

By nie czekać na swoją kolej i zainstalować Creators Update już teraz musicie skorzystać z narzędzia Windows 10 Update Assistant, którego pobierzecie bezpośrednio ze strony Microsoftuktóry pobierzecie . Dzięki niemu zainstalujecie od razu najnowszą dostępną wersję Windows 10 oznaczoną numerkiem 15063. Niestety, pliki ISO nie są jeszcze dostępne w polskiej wersji językowej.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu