Ciekawe strony

Bebo i kolejny wewnętrzny twitter

Grzegorz Marczak
Bebo i kolejny wewnętrzny twitter
5

Bebo – serwis społecznościowy zdobywający coraz większą popularność wdrożył własnego twittera pod nazwą „“What are You Doing?”. Jest to kolejny po facebook duży serwis społecznościowy który decyduje się na powielenie funkcjonalności twittera wewnątrz własnego serwisu. Bepo które ma już kontrakt z...

Bebo – serwis społecznościowy zdobywający coraz większą popularność wdrożył własnego twittera pod nazwą „“What are You Doing?”. Jest to kolejny po facebook duży serwis społecznościowy który decyduje się na powielenie funkcjonalności twittera wewnątrz własnego serwisu.

Bepo które ma już kontrakt z firmą zajmującą się obsługą SMS-ów na pewno będzie wdrażać również ten kanał komunikacji dla swojego twittera.


Twitter od Bepo

Zastanawiające jest to czy wszystkie te działania nie spowodują iż sam twitter straci na popularności i czy nie stanie się ofiarą własnego sukcesu? (pomysł banalny, wdrożenie proste więc po co się integrować z twitterem skoro można zrobić własnego i to bardzo szybko).

Polskie serwisy społecznościowe też wdrożyły własne twittery a są to min spinacz i grono (ten drugi bez skrupułów kopiuje nazwę innego serwisu który ma powstać)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu