Ciekawe strony

Last.fm za $450 milionów?

Grzegorz Marczak
Last.fm za  $450 milionów?
8

Ponownie pojawiły się pogłoski iż najbardziej popularny serwis muzyczno społecznościowy jakim jest Last.fm może zostać kupiony przez firmę Viacom za ok. 450 milionów dolarów? (wprawdzie plotki o tym zakupie krążą od dawna ale może w końcu sprawa się sfinalizuje) Wszystkim którzy nie znają ostatni...

Ponownie pojawiły się pogłoski iż najbardziej popularny serwis muzyczno społecznościowy jakim jest Last.fm może zostać kupiony przez firmę Viacom za ok. 450 milionów dolarów? (wprawdzie plotki o tym zakupie krążą od dawna ale może w końcu sprawa się sfinalizuje)

Wszystkim którzy nie znają ostatnich poczynań firmy Viacom przypomnę iż jest to ta sama firma która zainwestowała w internetową telewizję o nazwie Joost. Joost będzie to internetowa telewizja wysokiej rozdzielczości – niby nic nadzwyczajnego, jeśli jednak dodamy do tego iż autorami Joost są te same osoby które stworzyły Skype i Kaaza to robi się bardzo interesująco.

Wracając jednak do tematu – 450 milionów dolarów to bardzo duża kwota za radio internetowe, jeśli popatrzymy jednak przez pryzmat popularności last.fm na tę sumę to wydaje się ona nieco bardziej racjonalna (bo kto nie ma konta na last.fm?)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu