Ciekawe strony

Tworzymy własnego Digg-a

Grzegorz Marczak
Tworzymy własnego Digg-a
0

Nowa wersja serwisu społecznościowego coRank umożliwia każdemu stworzenie swojego własnego serwisu ala Digg.com Każdy użytkownik, który zdecyduje się stworzyć w coRank własny serwis może dostosować sobie jego wygląd do własnych potrzeb. Mamy do wyboru kilka standardowych "skórek" oraz dostęp do C...

Nowa wersja serwisu społecznościowego coRank umożliwia każdemu stworzenie swojego własnego serwisu ala Digg.com

Każdy użytkownik, który zdecyduje się stworzyć w coRank własny serwis może dostosować sobie jego wygląd do własnych potrzeb. Mamy do wyboru kilka standardowych "skórek" oraz dostęp do CSS-a gdzie możemy stworzyć własny unikalny wygląd serwisu. Użytkownicy mogą używać na swoich strona reklam adsense dzięki czemu popularne serwisu mogą również co nieco zarobić.


Przykład serwisu stworzonego na bazie coRank

coRank oferuje również możliwość łączenia użytkowników różnych serwisu. Jeśli np: tworzymy serwis o sportach rowerowych to możemy zaprosić do niego użytkowników z serwisu o kolarstwie.

Używanie tego serwisu jest bardzo proste i intuicyjne - własnego digga tworzy się w trzech krokach podczas których raczej nie możemy "się zgubić".

Jeśli idea coRank się sprawdzi może to być bardzo ciekawa miejsce agregujące bardzo dużo treści o bardzo różnej tematyce.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu