Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
AntywebTV

Jakiego laptopa kupić na prezent na Dzień Dziecka? Oto MSI Prestige 15 i Modern 15

PW
Paweł Winiarski
37

Wielkimi krokami zbliża się 1 czerwca i jeśli jesteście rodzicami, to doskonale wiecie, co to znaczy. Dzień Dziecka. A Dzień Dziecka to prezenty. Dziś bardziej niż we wcześniejszych latach warto zastanowić się nad konkretnym prezentem a nie kolejnymi zabawkami zagracającymi pokój. Choćby dlatego, że domowe nauczanie może wrócić w każdej chwili, a i półtora roku eksperymentów z taką formą szkoły dobrze wprowadziły dzieci i nauczycieli w świat komputerów, będą więc one na pewno mocno wykorzystywane również przy klasycznym nauczaniu w szkołach.

Dlatego laptop może być teraz najciekawszym pomysłem na prezent na dzień dziecka. Jaki? Przygotowałem materiał o dwóch komputerach firmy MSI - Prestige 15 i Modern 15. Oba powinny sprostać oczekiwaniom młodego użytkownika.

A teraz jest dobry moment żeby kupić któryś z tych komputerów. Z jednej strony znajdziecie je w niższych cenach, a promocje sięgają aż 600 złotych, z drugiej paragon upoważnia do odebrania dwóch jednodniowych biletów - jednego ulgowego i jednego dla osoby dorosłej do Parku Rozrywki Energylandia. Oprócz komputera, dziecko dostanie więc dodatkowy, bardzo fajny prezent i niezłą przygodę w realnym świecie.

Jeśli nie jesteście pewni, czy komputer to najlepszy prezent dla dziecka - zastanówcie się ile ma w pokoju niepotrzebnych zabawek, które tylko się kurzą. komputer wystarczy na bardzo długo, pozwoli rozwijać pasje, grać, zapewni dostęp do informacji z internetu. Do tego dochodzi cała masa programów użytkowych, dzięki którym dziecko może rozpocząć swoją przygodę z pisaniem, rysowaniem czy montowaniem wideo.

Materiał powstał we współpracy z MSI.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: