Mobile

Bilety komunikacji miejskiej w Jak dojadę poprzez Google Pay ze zniżką 50%

Grzegorz Ułan
Bilety komunikacji miejskiej w Jak dojadę poprzez Google Pay ze zniżką 50%
3

Trzeba przyznać, że ładnie się rozwija aplikacja Jak dojadę, bez której osobiście nie wyobrażam sobie już przemieszczania komunikacją miejską po Warszawie. Po udostępnieniu w niej w kilku miastach Polski kupna biletów i płatności za nie podpiętą karta lub BLIK-iem, doszła teraz opcja płatności poprzez Google Pay.

Aktualnie w Jak dojadę można kupić bilety komunikacji miejskiej Warszawie, Łodzi, Trójmieście, Lesznie oraz Górnośląskim Okręgu Przemysłowym. Od teraz mieszkańcy tych miast będą mogli płacić za nie poprzez Google Pay.

Bartosz Burek, Prezes Zarządu Citi-Nav Sp. z o. o., należącego do Grupy Onet- RAS Polska operatora aplikacji Jakdojade:

Jakdojade w kolejnych miastach staje się coraz bardziej kompletnym asystentem miejskim. W Jakdojade najważniejsza jest dla nas wygoda użytkownika, więc wprowadzamy nowy sposób płatności za bilety. Google Pay idealnie sprawdzi się wśród użytkowników Androida – jako jeden, wygodny i bezpieczny sposób płatności dla wielu aplikacji czy usług, bez potrzeby podpinania karty w każdej z nich.

Jak zwykle przy tego typu nowościach dostępna będzie promocja, dzięki której w przypadku wybrania w opcjach płatności - Google Pay, za bilet zapłacimy o połowę mniej - oczywiście do wyczerpania przyznanej na cel tej promocji puli biletów.

Aktualnie z Jak dojadę korzysta miesięcznie kilka milionów użytkowników w miesiącu, a z samego kupna biletu skorzystało do tej pory 100 tysięcy użytkowników. Dla przypomnienia opcja kupna biletów pojawiła się w Jak dojadę 23 października 2017 roku w Trójmieście i na początku grudnia w Warszawie.

Źródło: inf. prasowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu