Świat

Joost ma już 1 milion użytkowników.

Grzegorz Marczak
Joost ma już 1 milion użytkowników.
0

Telewizja internetowa Joost właśnie osiągnęła swój pierwszy milion użytkowników. Jest to imponująca liczba zważywszy na to, że Joost jest nadal w fazie testów i jest dostępny tylko na zaproszenia (wprawdzie są on bardzo łatwo dostępne). Telewizja internetowa Joost Dla wszystkich, któr...

Telewizja internetowa Joost właśnie osiągnęła swój pierwszy milion użytkowników. Jest to imponująca liczba zważywszy na to, że Joost jest nadal w fazie testów i jest dostępny tylko na zaproszenia (wprawdzie są on bardzo łatwo dostępne).


Telewizja internetowa Joost

Dla wszystkich, którzy nie znają Joost jedynie przypomnę, że jest to internetowa telewizja, którą tworzą te same osoby, które stoją za komunikatorem Skype. Joost został już dofinansowany dziesiątkami milionów dolarów a największe stacje telewizyjne z chęcią podpisują kontrakty na dostarczanie treści. Joost jest telewizją darmową, w zamian za możliwość oglądania filmów i programów telewizyjnych w czasie ich trwania emitowane są reklamy (na razie są to pojedyncze spoty reklamowe i mam nadzieje, że tak zostanie).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu