Felietony

Irlandzkie życzenie na oficjalnym zwiastunie. Lindsay Lohan w miłosnej komedii Netfliksa

Patryk Koncewicz
Irlandzkie życzenie na oficjalnym zwiastunie. Lindsay Lohan w miłosnej komedii Netfliksa
0

O tym dlaczego trzeba uważać na życzenia, dowiecie się z nadchodzącej komedii Netfliksa.

Netflix przygotował na marzec kilka naprawdę ciekawych propozycji. Bibliotekę giganta VOD zasilą między innymi takie produkcje jak Dama z Millie Bobby Brown w roli głównej, czy Astronauta – długo wyczekiwany thriller sci-fi z Adamem Sandelrem. Dziś Netflix podzielił się zwiastunem kolejnej pozycji w marcowym repertuarze. Irlandzkie życzenie to gratka dla fanów komedii romantycznych.

To miało być wesele jej przyjaciółki, ale…

O tym dlaczego trzeba uważać na życzenia, dowiecie się z nadchodzącej komedii Netfliksa. Irlandzkie życzenie opowie szaloną historię Maddie (Lindsay Lohan), która wbrew własnym uczuciom zmierza na ślub swojej przyjaciółki, Emmy. Ma ona wejść w małżeński związek z Paulem, miłością życia Maddie. Kobieta godzi się z losem i stara odstawić uczucia na bok, ale w głębi serca wciąż marzy o przyszłości z wybrankiem przyjaciółki. Jedno niewłaściwe życzenie sprawia, że jej życie – pomimo spełnionego marzenia – wywraca się do góry nogami, a Maddie nieoczekiwanie budzi się jako… panna młoda.

W obsadzie Irlandzkiego życzenia – obok Lindsay Lohan – znalazły się takie gwiazdy jak Ayesha Curry, Ed Speleers, Alexander Vlahos i Elizabeth Tan, znana między innymi z serialu Top Boy. Za reżyserię odpowiada Janeen Damian, mająca w swym portfolio między innymi Niezapomniane święta, czy Bajkowe Boże Narodzenie.

Źródło: Netflix

Jeśli więc będziecie niebawem poszukiwać filmu do obejrzenia z drugą połówką z okazji celebracji – nieco spóźnionego – dnia kobiet, to zapiszcie sobie w kalendarzu datę premiery, zaplanowaną na 15 marca.

Źródło obrazka wyróżniającego: Netflix 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news