Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Świat

Iphonowego buzzu ciąg dalszy

GM
Grzegorz Marczak
0

Jobs i Apple wykorzystują ostatnie chwilę prze premierą iphona na generowanie buzzu na temat tego telefonu (bo po premierze wszystko będzie jasne i może już nie być tak łatwo o darmową reklamę w postaci news-ów na temat produktu). Niedawno Apple poinformowało, że iphone będzie wyposażony w specja...

Jobs i Apple wykorzystują ostatnie chwilę prze premierą iphona na generowanie buzzu na temat tego telefonu (bo po premierze wszystko będzie jasne i może już nie być tak łatwo o darmową reklamę w postaci news-ów na temat produktu).

Niedawno Apple poinformowało, że iphone będzie wyposażony w specjalny player dla youtube. Ciekawe czy te wspólne przedsięwzięcia Google i Iphone mają jakąś przyszłość (i czy mają jakieś plany wobec siebie) i czy MS powinien czuć się zagrożony kiedy lider jeśli chodzi o innowacyjność zaczyna współpracować bliżej z liderem biznesu w internecie?


youtube na iphone

(obrazki z google blogoscoped)

Dlaczego tak często piszę o iphone ? (to dla tych który drażni ten telefon) - dlatego, że uważam iż może to być wyznacznik nowych standardów i nowej jakość jeśli chodzi o telefonię przenośną (tak samo jak ipod stał się symbolem przenośnego odtarzacza mp3). Oczywiście mogę się bardzo pomylić bo koniec końców iphone będzie telefonem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: