7

iphoneapplicationlist.com – zaczyna się

Buzz wokół iphone trwa – niedawno został uruchomiony serwis, który ma prezentować listę aplikacji dostępnych dla telefonu od Apple. Mamy już twitterana iphona, mamy mobliną wersję youtube, mam dużo małych raczej nie przydatnych aplikacji – widać jednak, że marketing apple kolejny raz odnosi sukces (numer z ogłoszeniem w ostatniej chwili, że bateria wytrzyma jednak więcej […]


Buzz wokół iphone trwa – niedawno został uruchomiony serwis, który ma prezentować listę aplikacji dostępnych dla telefonu od Apple.

Mamy już twitterana iphona, mamy mobliną wersję youtube, mam dużo małych raczej nie przydatnych aplikacji – widać jednak, że marketing apple kolejny raz odnosi sukces (numer z ogłoszeniem w ostatniej chwili, że bateria wytrzyma jednak więcej niż w początkowych specyfikacjach – moim zdaniem mistrzowski).


Itwitter


Co nas czeka w niedalekiej przyszłości:

  • Szaleństwo wykupu domen (chociaż na zakup czegoś konkretnego już jest za późno) związanych z iphone
  • Powstanie serwisów, blogów oraz for tematycznych zwiazanych z iphonem
  • Serwisy z aplikacjami dla iphone
  • Developerzy dedykowani aplikacją pod iphone
  • Serwisy społecznościowe uruchamiające swoje wersje mobilne z przedrostkiem „I”

A jest o co walczyć – jeśli tylko plany apple zostaną zrealizowane to mówimy tutaj o milionach użytkowników, których wiedza techniczna jest ponad podstawowa.

Oczywiście w Polsce też zaraz powstanie kilkanaście serwisów dedykowanych temu telefonowi – jestem przekonany, że nawet zawsze krytyczny Ragni rozważy uruchomienie sekcji poświęconej temu telefonowi w swoim targowisku różności (ale oczywiście mogę się mylić:) ).