Apple

iPhone SE od 1 kwietnia dostępny w przedsprzedaży w Play

Paweł Winiarski
iPhone SE od 1 kwietnia dostępny w przedsprzedaży w Play
22

Mniejszy i tańszy iPhone SE już od jutra będzie dostępny w przedsprzedaży w sieci Play. Zobaczcie ile trzeba będzie za niego zapłacić w poszczególnych opcjach abonamentowych.

iPhone SE pojawi się w Play. Operator wyjątkowo późno opublikował tę wiadomość, widocznie nie chciał załapać się na 1 kwietnia i zastanawiać się, czy potencjalni klienci rozpatrują ofertę w kategoriach żartu. Pokazany na ostatniej konferencji iPhone SE to - w dużym uproszczeniu - prawie iPhone 6s, tyle że tańszy i z 4-calowym wyświetlaczem. Podobno tego chciał rynek, ale o tym przekonamy się na podstawie wyników sprzedaży. Plastikowy 5C też miał być hitem, a wszyscy wiemy, jak się to skończyło. W Play’u mają być dostępne wszystkie modele nowego iPhona, zarówno kolorystyczne, jak i pojemnościowe. Osoby, które zdecydują się na zakup w przedsprzedaży, otrzymają w prezencie etui ULTRA SLIM (0,3 mm) – firmy PURO. Na początku zamówienia można składać wyłącznie w eshopie, smartfony mają być wysyłane w pierwszej połowie przyszłego tygodnia.

Cennik iPhone SE w abonamencie Play

Tak natomiast wygląda cena iPhonów SE w sklepie Apple. Jeśli wierzyć stronie, telefony są gotowe do wysyłki, a czas oczekiwania to 4-6 dni roboczych. Termin oczekiwania jest więc podobny jak w przypadku ofert Play.

grafika
źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

iphone se