13

iPhone 8 i iPhone 8 Plus w przedsprzedaży u polskich operatorów [ceny]

iphone 8 - wygląd
iPhone 8 i iPhone 8 Plus trafiły do sprzedaży na całym świecie - powoli zaczynają pojawiać się także w ofertach polskich operatorów. Jakie są ceny obydwu modeli?

Orange

Orange jako pierwsze zaprezentowało swoją ofertę. Obydwa modele iPhone 8 i iPhone 8 Plus dostępne są w czterech planach, wśród których znalazła się oczywiście oferta Orange Love. Do przedsprzedaży trafiają następujące modele:

  • iPhone 8 – 64 GB – kolory: srebrny, złoty
  • iPhone 8 Plus – 64 GB – srebrny, gwiezdna szarość

Telefony wysyłane będą po 28 września.

iphone 8 i iphone 8 plus w Orange - oferta

T-Mobile

T-Mobile dosłownie przed chwilą przedstawiło swoją ofertę. Do wyboru mamy dwa warianty – raty na 24 miesiące lub na 36 miesięcy. W sumie jest aż 6 ofert do wyboru. Według naszych informacji dostępne są wszystkie warianty kolorystyczne.

Abonament na 24 miesiące:

t-mobile z iphone 8 - oferta abonamentu na 24 miesiące

Abonament na 36 miesięcy:

t-mobile - oferta abonamentowa na 24 miesiące z apple iphone 8

Play

Dzisiejszego przedpołudnia także i Play pokazał swoją propozycję cenową przy nowych iPhone’ach. Z oferty wynika, że dostępne są wszystkie wersje kolorystyczne – co do pojemności pamięci, to podobnie jak T-Mobile tutaj również znajdziemy obydwa warianty: 64 GB i 256 GB. Poniżej znajdziecie wybrane oferty, wszystkie cenniki dostępne w pliku PDF na stronie operatora. Ceny zaczynają się od 1 zł.

play - oferta abonamentu na 32 miesiące z iphone 8 play - oferta abonamentu na 28 miesiący z iphone 8 play - oferta abonamentu formuła perfect z iphone 8