Świat

Iphone 3G w sklepach od 9 czerwca

Grzegorz Marczak
Iphone 3G w sklepach od 9 czerwca
20

Blog gizmodo.com podaje (za swoim tajnym źródłem), że premiera nowego telefonu apple czyli Iphone 3g odbędzie się podczas spotkania WWDC , które odbędzie się 9 czerwca. Nowa wersja Iphone ma być dostępna (niedługo po konferencji) we wszystkich krajach w, których do tej pory była prowadzona sprze...

Blog gizmodo.com podaje (za swoim tajnym źródłem), że premiera nowego telefonu apple czyli Iphone 3g odbędzie się podczas spotkania WWDC , które odbędzie się 9 czerwca. Nowa wersja Iphone ma być dostępna (niedługo po konferencji) we wszystkich krajach w, których do tej pory była prowadzona sprzedaż tego telefonu.

Wraz z nową wersją wszyscy użytkownicy spodziewają się również poprawy w systemie zarządzającym telefonem - a trzeba przyznać, że jest co poprawiać. Zaczynając od koszmaru związanego z funkcją copy/paste której nie ma, poprzez brak możliwości przeszukiwania naszych kontaktów a kończąc na braku możliwości oglądania filmów w przeglądarce Safari (trzeba jeszcze wspomnieć o kalendarzu który się z niczym nie synchronizuje oraz o braku synchronizacji przez WIFI).

Nowy Iphone ma być dostępny w różnych konfiguracjach cenowych - mam nadzieję, że nasz Orange nie zastosuje najdroższej konfiguracji przeliczając jednocześnie cenę tak, że jeden dolar będzie równy jednemu euro.

Posiadaczy "starego" telefonu również powinna ucieszyć informacja o premierze nowej wersji ponieważ powinni zyskać nowy lub poprawiony system dla swoich telefonów oraz z tego co rozumiem dostęp do sklepu z płatnymi aplikacjami na Iphone pisanymi na bazie SDK jakie niedawno opublikował Apple.

Przyznam, że mnie najbardziej cieszy perspektywa i możliwość kupienia profesjonalnie napisanych aplikacji, które nie będą powodować zawieszania telefonu lub nadmiernego zużycia baterii (tak jak to ma miejsce teraz w przypadku wieleu programów tworzonych na iphone).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AppleiPhone