Apple

iPhone 11 małpuje nowego Galaxy Note

Weronika Makuch
15

Po raz pierwszy mamy okazję zobaczyć Apple Pencil wraz z samym telefonem. Prezentacja urządzenia odbędzie się już na iPhone Event 2019.

Kto by pomyślał, że etui potrafią być tak istotne. A jednak. To dzięki nim dowiadujemy się kolejnych, istotnych faktów. Zdjęcia nowych case'ów od Olixar, znalezione przez 9to5Mac, nie tylko pokazują dobrze znaną konstrukcję potrójnego aparatu, ale i miejsce na Apple Pencil. Wygląda na to, że jest to nowa wersja gadżetu, ponieważ sprawia wrażenie znacznie cieńszej od tej znanej z iPadów.

Wszystko o Samsung Galaxy Note 10 i Note 10+. Najdroższe, ale i najlepsze?

Etui © 9to5mac

Jak kopiować, to tylko od najlepszych

To nie jest pierwsza informacja, która mogłaby wskazywać na to, że Apple planuje wyposażyć najnowszy telefon we własny Apple Pencil lub uczynić sprzęt kompatybilnym z wersją iPadową. Wygląda na to, że to zasługa Samsunga. Galaxy Note i S-Pen okazały się sukcesami. Nie zaczęto jednak masowo kopiować tego triumfu. Wedle eksperckich głosów powodem może być trudność w integracji rysika z samym smartfonem. Nie jest to łatwe zadanie, szczególnie jeśli chcemy wykonać je dobrze, nie odbierając tym samym telefonowi innych zalet jak, chociażby szczelność i wodoodporność. Konkretne informacje dotyczące najnowszego iPhone'a dostaniemy 10 września. Do tego czasu musimy uzbroić się w cierpliwość.

Historia najlepszych smartfonów z rysikiem. Oto wszystkie Samsung Galaxy Note

Redaktor z AndroitPit wspomniał o prawdopodobnej reakcji Steve'a Jobsa na taką decyzję jego firmy. Wedle przewidywań autora, Jobs nie byłby raczej zachwycony, ponieważ to znacząco burzy ideę prostoty produktów Appla. Czasy się jednak zmieniły. Telefony urosły, a ich użytkownicy mają całkowicie inne wymagania. A same rysiki są dość popularnym gadżetem. Nie można na zawsze zatrzymać się w jednym punkcie historii, trzeba działać i się rozwijać. Pewnie właśnie to próbuje robić Apple. Czy idzie mu to skutecznie, dowiemy się już po samej konferencji oraz w chwili, gdy będziemy mieli okazję przetestować telefon samodzielnie. Twórcy iPhone'a mogą nas zapewniać, że to najlepsze urządzenie, jakie w życiu widzieliśmy, ale dopiero odbiorcy zdecydują, czy przypadkiem nie poprzewracało im się w głowach.

Wszystko o iPhone (2019) oraz iPhone Pro. Ekran OLED dla każdego

 

Źródło: AndroitPit

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu