Apple

Wieczorem startuje konferencja Apple, na której poznamy najnowsze iPhone'y. Pierwszy raz dostępna na YT!

Kamil Świtalski
Wieczorem startuje konferencja Apple, na której poznamy najnowsze iPhone'y. Pierwszy raz dostępna na YT!
31

Wiele miesięcy plotek i emocji związanych z nowymi modelami smartfonów Apple — ale konferencja już dziś, 10. września 2019. Co musicie o niej wiedzieć?

Gdzie oglądać konferencję Apple?

Apple regularnie rzucało wszystkim zainteresowanym spoza ich ekosystemu kłody pod nogi w postaci braku łatwego dostępu do oglądania relacji z ich konferencji. Z każdym rokiem było odrobinę lepiej, ale dopiero teraz po raz pierwszy firma oferuje streaming bezpośrednio na YouTube. Obejrzeć ją będzie można tutaj:

Zobacz też: Wszystko o iPhone (2019) oraz iPhone Pro. Ekran OLED dla każdego

Konferencja Apple na której oficjalnie zaprezentowane zostaną najnowsze iPhone'y startuje już dziś o godzinie 19 polskiego czasu!

No i właśnie — wrześniowa konferencja Apple przynosi wszystkim miłośnikom firmy przede wszystkim zapowiedzi ich najbardziej uwielbianego produktu, czyli nowych wariantów ich smartfonów. Ale poza nowymi iPhone'ami, na imprezie spodziewamy się zobaczyć także najnowszy model Apple Watcha, a nie jest wcale wykluczone, że to właśnie tam po raz pierwszy pokazany zostanie nowy, 10-calowy, iPad o którym plotkuje się od kilku miesięcy. Poza sprzętami, powinna znaleźć się także chwila dla oprogramowania — ze szczególnym uwzględnieniem iOS 13, watchOS 6 oraz tvOS 13!

Szczerze mówiąc — biorąc pod uwagę ilość plotek i skuteczność przecieków w ostatnich latach, nie bardzo liczę na jakiekolwiek niespodzianki związane z nowymi modelami iPhone'ów. Największą, i to taką której naprawdę się obawiam, jest potencjalna cena urządzenia, która może okazać się jeszcze bardziej porażającą niż rok temu. W końcu Apple regularnie chce udowadniać wszystkim, że pod tym względem nie ma żadnych granic, bo popyt na ich sprzęt jest na tyle wysoki że... produkt i tak się sprzeda! Dziś jednak można już odpuścić plotki i uzbroić się w odrobinę cierpliwości, wyczekując na wieczorną imprezę!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu